gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Bir Günah Gibi Dizisi Bu Akşam Seyirciyle Buluşuyor

Konu, 'TV dizisi' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

bir günah gibi dizisi oyuncuları kimler oynuyor nezaman başlıyor konusu hikayesi atv'nin dizileri hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Atv'da uzun zamandır fragmanları dönmeye başlayan dönem dizisi Bir Günah Gibi dizisi bu akşam seyircisiyle buluşuyor melekler....Eyvah Eyvah filminini başarılı oyuncusu Özge Borak, yakışıklı oyuncu Burak Hakkı ve Küçük Kadınlar dizisinin Almi'si Hande Soral'ın başrollerinde oynadıkları Bir Günah Gibi dizisi ile ilgili ayrıntılara geçiyorum

1940'lardan günümüze kadar uzanan bir ailenin entrika dolu hayatını anlatan 'Bir Günah Gibi' atv seyircisini ekran başına kilitleyecek. Başrollerini ünlü oyuncuların paylaştığı dizide Rusya'dan kaçıp Türkiye'ye yerleşen bir ailenin mutlulukla başlayıp hüzünle sona eren yaşamları anlatılıyor

atv' nin iddialı dizilerine bu akşam bir yenisi daha ekleniyor. Hikayesi Nermin Bezmen'e ait olan, yönetmenliğini Gül Oğuz'un yaptığı 'Bir Günah Gibi' dizisi bu akşam saat 20.00'de atv ekranlarında seyirciyle buluşacak. Yapımcılığını Most Production'un üstlendiği dizinin başrollerini Özge Borak, Burak Hakkı, Hande Soral ve Serkan Altunorak paylaşıyor.

MUTLU AİLE ÇÖKÜŞTE
    Dizinin senaryosunda 1940'lı yılların atmosferinde İstanbul'da yaşayan, orta halli bir ailenin hayatı anlatılıyor. Rusya'dan kaçmak suretiyle Türkiye'ye yerleşmiş Cihangir (İlhan Şeşen), kocasının ecnebi alışkanlıklarına ayak uydurmaya çalışan anne Mualla (Simay Küçük Tuna), iki kız kardeş Benan (Özge Borak), Figen (Hande Soral) ile kız kardeşlerin tutkulu aşkları Suat (Serkan Altunorak) ve Enver (Burak Hakkı) arasında geçen entrika dolu dramatik olaylar konu ediliyor. Dizi ile ilgili merak edilenleri dizinin başrol

Bir Günah Gibi Dizisi Bu Akşam Seyirciyle Buluşuyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Bir Günah Gibi

Ajda Pekkan - Bir Günah Gibi

Bir sayfa kopuyor zamandan Ayrılırken sen yanımdan Bu aşkın daha en başından Korkuyordum ben sonundan Bir günah gibi gizledim seni Kimse görmedi seninle beni Ağlar içim güldü gözlerim Bir günah gibi gizledim Ne bugün ne de yarından Beklediğim ne kaldı Beni o gün senden kıskanan
  2. Bir Günah Gibi Dizisi Hakkında

Bir Günah Gibi Dizisi Hakkında

bir günah gibi, dizisi, hakkında, ne zaman başlıyor, oyuncuları kimler, detaylı bilgiyi burada bulabilirsiniz Bir Günah Gibi Dizisi hakkında detaylı bilgiyi siz meleklerimle paylaşıyorum. Oya Yüce ve ekibinin kaleme aldığı, Gül Oğuz’un yönetmen koltuğunda oturacağı dizi Nermin Bezmen’in satış rekorları kıran ”Kurt Seyt & Murka” romanından yola çıkılarak ekrana uyarlanacak. Atv...
  3. Kuzey Güney Bu Akşam Seyirciyle Buluşuyor

Kuzey Güney Bu Akşam Seyirciyle Buluşuyor

kuzey güney dizisi oyuncuları konusu nezaman başlıyor kıvanç tatlıtuğ buğra gülsoy öykü karayel resimleri hakkında detaylı bilgiler MeleklerMekanı.com'da Başrollerinde yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve kısa süre önce Burcu Kara ile evlenen Buğra Gülsoy'un oynadığı Kuzey Güney dizisi bu akşam seyircisiyle buluşuyor melekler... Fragmanı bile reyting rekorları kıran Kuzey Güney dizisi bakalım...
  4. Gün Akşam Oldu Dizisi Bu Akşam Başlıyor

Gün Akşam Oldu Dizisi Bu Akşam Başlıyor

gün akşam oldu dizisi oyuncuları konusu halil ergün filiz akın hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Show Tv'de bu akşam yepyeni bir dizi başlıyor melekler...Yaprak Dökümü dizisinin Ali Rıza Beyi Halil Ergün ve 22 yıl sonra setlere dönen yılların eskitemediği güzel oyuncu Filiz Akın'ın başrollerinde oynadıkları dizinin adı ise Gün Akşam Oldu....Geçiyorum şimdi Gün Akşam Oldu dizisi...
  5. Bir Ömür Yetmez dizisi bu akşam Star'da

Bir Ömür Yetmez dizisi bu akşam Star'da

bir ömür yetmez dizisi bir ömür yetmez dizi konudu bir ömür yetmez dizi oyuncuları bir ömür yetmez dizisi oyuncu kadrısu fotoları haberleri burada arkadaşlar. Star Tv dizileri arasına bir yenisi daha giriyor Melek'lerim. Bir Ömür Yetmez dizisi ile Star Tv bu akşam bir yenilik yapıyor ve seyirciyi ekran başına kilitlemeyi hedef ediyor. Bir Ömür Yetmez dizi oyuncuları ile şimdiden ilgi görüyor...

Sayfayı Paylaş