gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Bir Günah Gibi Dizisinde Kim Kimdir

Konu, 'TV dizisi' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

bir günah gibi dizisi oyuncuları kimler oynuyor nezaman başlıyor hande soral özge borak burak hakkı konusu hikayesi atv'nin dizileri hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Atv ekranlarında bu akşam seyircisiyle buluşucak olan dönem dizisi Bir Günah Gibi dizisinde birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor melekler...Hande Soral, Burak Hakkı, Özge Borak gibi oyuncuların yer aldığı Bir Günah Gibi dizisinde bakalım kim hangi rolde yer alıyor...

HANDE SORAL (FİGEN)
    TÜM ÇABASI DİKKAT ÇEKMEK
    Ablası 'Benan'ı kıskanan 'Figen' karakterini canlandırıyorsunuz. Hırslı, acımasız ve bencil biri olan 'Figen'in hangi özellikleri sizi etkiledi?
    'Figen' çok derin bir karakter, gittikçe de derinleşiyor. Aslında özünde babasıyla yaşayamadığı bir baba kız ilişkisi var. Tüm hırsı ve kıskançlığı babasının dikkatini çekebilmek için.
    Dönem dizisinde oynamak sizi zorladı mı?
    Hazırlık dönemi özellikle en sancılı dönem oldu. Şahidi, yazılı ve görsel belgesi az olan bir dönem olduğu için bilgi sahibi olmakta zorlandık. Her şeye rağmen o yılları yaşamak bir o kadar da keyifliydi.

ÖZGE BORAK (BENAN)
    BABAANNEDEN DESTEK...
    'Benan' karakterine nasıl hazırlandınız?
    Kendimce küçük çaplı bir araştırma yaptım tabii... Ama beni en çok besleyen anneannemin, babaannemin hikayeleri oldu.
    Dizide sevmediğiniz bir adamla evlenen 'Benan' karakterini canlandırıyorsunuz. Siz olsaydınız tepkileriniz nasıl olurdu?
    'Benan' ayakları yere basan, sağlam bir karaktere sahip olsa da bu oldukça zorlayıcı bir durum. Yaşamadan bilemezdim heralde, yorum yapmam doğru olmaz.
    Peki 'Benan' sevdiği adamı unutabilecek mi sizce?
    İlerleyen bölümleri bilemiyorum ama 'Benan'la 'Suat' bu aşkı kolay kolay unutamaz. Kuvvetli bir bağ var aralarında.
    Dizinin kostüm ve makyajları da çok dikkat çekiyor. Bu konuda özel bir çalışma yapılıyor mu?
    Dönem dizisi olduğu için iki kat özen gösteriliyor. Kostümlerimizi Gamze Kuş tasarlıyor. Makyajlarımızı da Vildan Taşören yapıyor. İkisi de çok başarılı.

BURAK HAKKI (ENVER)
    DİZİ İÇİN BIYIK BIRAKTI
    Dönem dizisinde oynamanın zorlukları var mı? Varsa nelerdir?
    Elbette dönem dizisinde oynamanın zorlukları var. 1940 yılının teknolojisi, hayat standartları, yaşam stili ve daha önemlisi o yılların enerjisi ve siyasal konjonktürü farkı.
    Dizi için bıyık bıraktınız. Yeni imajınıza alışabildiniz mi?
    Yeni imajıma alışamadım. Ancak çok güzel yorumlar alıyorum.
    Dizide 1940'lı yılları aktarmak için nasıl bir çalışma yapıldı?
    Tüm yapım yönetim ve oyuncu ekibi olarak günlerce süren provalarla hazırlandı. Sanat grubu, köstüm grubu, senaryo grubu da aramızdaydı.

SERKAN ALTUNORAK (SUAT)
    KURT SEYT&MURKA'YA BENZETTİM
    Dizide 'Suat' adlı bir gazeteciyi canlandırıyorsunuz. Bu rolde sizi etkileyen ne oldu?
    Hissettiği şeyin peşinden gitmesi ve bunun için her şeyi göze alması beni en çok etkileyen karakter özelliği oldu. Bu açıdan benziyoruz.
    Dönem dizisinde oynamanın zorlukları neler?
    Her hafta bir sinema filmi uzunluğunda bölüm çekiyoruz. Bu yönden bakarsak oldukça zor. Dönem dizisi olması nedeniyle de dikkat ve araştırma gerektiriyor. Özenli olmak gerek. 'Suat' rolüne hazırlanırken nasıl bir çalışma yaptınız? O dönemde geçen filmleri izledim ve kitaplar okudum. Hikayemizin yaratıcısı Nermin Bezmen'in kitabı 'Kurt Seyt&Murka'da yardımcı oldu.

Bir Günah Gibi Dizisinde Kim Kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Bir Günah Gibi

Ajda Pekkan - Bir Günah Gibi

Bir sayfa kopuyor zamandan Ayrılırken sen yanımdan Bu aşkın daha en başından Korkuyordum ben sonundan Bir günah gibi gizledim seni Kimse görmedi seninle beni Ağlar içim güldü gözlerim Bir günah gibi gizledim Ne bugün ne de yarından Beklediğim ne kaldı Beni o gün senden kıskanan
  2. Bir Günah Gibi Dizisinin konusu nedir

Bir Günah Gibi Dizisinin konusu nedir

bir günah gibi dizisi Bir günah gibi diye bir dizi oynayacak bu dizinin konusunu bilen var mı
  3. Bir günah Gibi dizisinin oyuncu kadrosu resimleri

Bir günah Gibi dizisinin oyuncu kadrosu resimleri

bir günah gibi dizisi bir günah gibi dizi Bir günah gibi dizisinin oyuncuları kimler kadrosunu ve resimlerini bana verirseniz minnettar olurum arkadaşlarım sağolun hayırlı ramazanlar dilerim.
  4. Bir Günah Gibi Dizisi Hakkında

Bir Günah Gibi Dizisi Hakkında

bir günah gibi, dizisi, hakkında, ne zaman başlıyor, oyuncuları kimler, detaylı bilgiyi burada bulabilirsiniz Bir Günah Gibi Dizisi hakkında detaylı bilgiyi siz meleklerimle paylaşıyorum. Oya Yüce ve ekibinin kaleme aldığı, Gül Oğuz’un yönetmen koltuğunda oturacağı dizi Nermin Bezmen’in satış rekorları kıran ”Kurt Seyt & Murka” romanından yola çıkılarak ekrana uyarlanacak. Atv...
  5. Her Sevda Bir Veda Dizisinde Kim Kimdir?

Her Sevda Bir Veda Dizisinde Kim Kimdir?

her sevda bir veda kim kimdir, her sevda bir veda dizisinde kim hangi rolde, her sevda bir veda Sevgili melekler, Show Tv'nin yeni başlayan dizisi Her Sevda Bir Veda hafta içi pazartesi akşamları yayınlanıyor. Bu akşam 3.bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanan dizide kim hangi rolde merak ediyorsanız, aşağıdaki listeden faydalanabilirsiniz... Dizinin oyuncu kadrosu aşağıdaki gibidir....

Sayfayı Paylaş