gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Bir günde 4 kapak çekimi yapmış.

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

İŞKOLİK TÜLİN Tülini gerçekten sevmemek mümkün değil arkadaşlarım, niye diyecek olursanız, adı sansasyon haberlere karışmayan, ne bilim kendi halinde bir insan başarılarının devamını diliyorum.
    MANKEN, TÜLİN ŞAHİN DÜNYANIN ÇEŞİTLİ ÜLKELERİNDE BAĞLI BULUNDUĞU 20 TANE AJANS SAYESİNDE, DÜNYANIN EN İYİ MARKALARINA VE DERGİLERİNE ÇEKİMLER YAPMAYA DEVAM EDİYOR.

Şahin, önceki hafta Hamburg'da, Almanya'nın en çok satan kadın-moda dergisi olan Für Sie için objektif karşısına geçti ve bir günde tam 4 kapak çekti. İlk kapak Kasım ayında diğerleri de 2009 yılı içinde değişik aylarda yayınlanacak.

İTALYA'YA GİDECEK
    Çekim sonuçlarından son derece mutlu olan Şahin, 'Für Sie Almanya'nın köklü, en çok satan kadın ve moda dergilerinin başında geliyor. Benimle çalışmak istemeleri, bu kadar çok kapak çekmeleri, hakkımdaki güzel düşünceleri ve sözleri, elbette çok güzel bir duygu' dedi. Şahin, 16 Ekim'de İtalya'da da bir derginin kapak çekimine katılacak. Roma ve Sardunya Adası'nda gerçekleştirecek çekimler için hazırlıklarını sürdüren Tülin Şahin, bu çalışmalardan gurur duyduğunu söylüyor.

Bir günde 4 kapak çekimi yapmış. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Hakalmaz - Bir Of Çeksem

Orhan Hakalmaz - Bir Of Çeksem

Bİr Of Çeksem KarŞikİ DaĞlar Yikilir BugÜn Posta GÜnÜ Canim Sikilir Sikilir Aman Aman Ellerİn Mektupu GelmİŞ Okunur Benİm YÜreĞİme HanÇer Sokulur Sokulur Aman Aman Şu KarŞikİ DaĞda Bİr Top Kar İdİm YaĞmur YaĞdi Ilgit Ilgit Erİdİm Erİdİm Aman Aman Evvel Yarİn SevdİĞİde Ben İdİm Şİmdİ Uzaklardan Bakan Ben Oldum Ben Oldum Aman Aman
  2. Liposuction ie Bir günde 4 beden incelin..

Liposuction ie Bir günde 4 beden incelin..

Liposuction yağ emmedir. Bu tekniği kullanarak vücut heykeltıraşlığı yapıyorsunuz. Gıdıdan başlayıp; kolları, karnı, beli, sırtı, bacaklardaki ve kalçadaki her şeyi toplayabiliyoruz. Hasta, 2 hatta 4 beden küçülebiliyor. Baştan aşağı yaptığımda, kişinin yağ miktarına bağlı olarak bu ameliyatın süresi 3-6 saat arasında değişir. Çok yağ alınanlar; bir gece hastanede yatar, ertesi gün taburcu...
  3. Çek Bir Kurufasülye Pastası :))

Çek Bir Kurufasülye Pastası :))

Bu konu; kurufasülye pastası tarifi ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, lokantalardan alınma meşhur bir laftır, ''Çek bir kurufasülye pastası ! '' söylemi. Esnaf lokantalarında rastlanan bu seslenişi siz hiç ''Çek bir kurufasülye pastası ! '' şeklinde duydunuz mu ? Eğer lokantalar pasta satmaya başlarlarsa emin olun bu lafı da duyabilirsiniz artık. Çünkü kurufasülye artık...
  4. sevgililer günü için nasıl bir makyaj yapsam ?

sevgililer günü için nasıl bir makyaj yapsam ?

Bu yıl ilk kez sevgililer günün kutluycam :) Sevgilimle dışarı çıkacaz da acaba diyorum abartısız hafif nasıl bir makyaj yapsam, neler önerirsiniz? Beyaz tenliyim :)
  5. asilamamin 4.gunu

asilamamin 4.gunu

Merhaba ben 15 aylik evliym bebegmz olmadi hc korunmaadk esimn sperm hareketlilgi dusuk ckmsti asilama yaptirdk bugun 4. Gunum bel agrim cok fazla bian once bebegm olsn istiyorum

Sayfayı Paylaş