gebe
  1. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

Bir günlük bebeği öldürdüler

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında AYTASI tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Konya’da 4 çocuk babası evli bir kişinin, tarlasında işçi olarak çalışan genç kadınla yasak ilişkisi sonucu 4 ay önce dünyaya gelen bebeği, olayın duyulmaması için doğduğu gün boğduğu iddia edildi.

Geçen yıl 13 Ekimde Dr. Faruk Sükan Doğum ve Çocuk Hastanesinde doğum yapan Hacer K’nin (24) kan uyuşmazlığı bulunan bebeğini kontrol için verilen tarihte hastaneye getirmemesi üzerine Konya Sağlık Müdürlüğüne haber verildi.

Hacer K’nin annesiyle yaşadığı Kaşınhanı beldesine giden yetkililere yakınlarının genç kadının bekar ve hamile olmadığını söylemesi üzerine cumhuriyet başsavcılığına olayla ilgili bilgi verildi.

İfadesine başvurulan Hacer K’nin şüpheli davranışları nedeniyle cumhuriyet savcısı olayla ilgili çalışma yapması için Konya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekiplerine talimat verdi.

Soruşturma sonucu, Hacer K’nin gayrimeşru ilişki sonucu dünyaya getirdiği erkek bebeğin evli sevgilisi tarafından boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı.

BABA ELLERİYLE BOĞMUŞ, ANNE İZLEMİŞ

Hacer K’nin (24) Kaşınhanı beldesinde tarlasında çalıştığı 4 çocuk babası evli Zekeriya K. (40) ile yasak ilişki yaşadığı, bu ilişkiden hamile kalması üzerine genç kadının Zekeriya K. ile bebeği aldırmak için doktora gittiği bildirildi.

5 aylık hamile olduğu için bebeği aldıramayacağını öğrenen Hacer K. ile Zekeriya K’nin bu durumu herkesten gizlediği, doğum yaklaştığında Hacer K’nin olayı annesine anlattığı belirtildi.

Doğum sancıları artınca Zekeriya K. ile Dr. Faruk Sükan Doğum ve Çocuk Hastanesine giden Hacer K, burada 13 Ekim 2009’da sağlıklı bir erkek bebek dünyaya getirdi.

Zekeriya K’nin olayın duyulmaması için otomobille merkez Meram ilçesi Pireli Deresi yakınlarında bebeği öldürmesi için Hacer K’ye baskı yaptığı öne sürüldü.

İddiaya göre Hacer Karaca otomobilde otururken, Zekeriya Kormaz bebeği önce ağzını kapatarak öldürmeye çalıştı. Korkmaz bebeği öldüremeyince, sevgilisi Hacer Karaca’ya vererek öldürmesini istedi. Hacer Karaca da yapamayacağını söyleyince, Zekeriya Kormaz bu kez boğazını sıkarak bebeği öldürdü. Ardından iki sevgili bebeği kazdıkları çukura gömerek olay yerinden ayrıldı.

Üzerine toprak attıkları bebeği boş araziye bıraktıktan sonra hiçbir şey olmamış gibi evlerine dönen iki zanlı, suçlarını itiraf etti. Olay yerinde yapılan incelemede, bebeğin cesedine rastlanamadı.

Konya Numune Hastanesinde sağlık kontrolünden geçirilen zanlılardan Hacer K, gazetecilere "Çocuğumu o adam öldürdü. Şikayetçiyim" dedi.

Zanlılar adliyeye sevk edildi.

"ÖNCE BENİM ÖLDÜRMEMİ İSTEDİ"

Hacer Karaca şunları söyledi:
    “Hastanede bebeğimi doğurduktan sonra birlikte olduğum Zekeriya, beni bebeğimle birlikte ormanlık alana götürdü. Zekeriya, bebeği önce benim öldürmemi istedi. Ben yapamayacağımı söyleyince, önce eliyle ağzını sıkarak öldürmeye çalıştı. Bebek o sırada ağlamaya başladı. Yapamayacağını söyleyerek tekrar bana ‘yap’ dedi. Ben o sırada araba oturuyordum. Zekeriya tekrar bebeğin boğazını sıktı. O sırada bebeğin ağlama sesi kesildi. Ardından bebeği oraya gömdükten sonra şehir merkezine döndük.”​

alinti

2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    caniler nasıl kıymışlar yavrucağa insan değil bunlar

Bir günlük bebeği öldürdüler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Bebeğin Yarım kalmış Günlüğü

Bir Bebeğin Yarım kalmış Günlüğü

Bir Bebeğin Yarım Kalmış Günlüğünden.... 5 Ekim: Bugün var edildim. Buradayım. Varım. Müthiş bir duygu bu. Var olduğumu henüz annem ve babam bilmiyor. Bir elma çekirdeğinden bile küçüğüm. Ama ne de olsa, ben benim. Varım ya! Bu bana yetiyor. Henüz bedenim belli belirsiz, yüzüm yok ama, varlığımı ve benliğimi hissedebiliyorum. Bir . kız olacağım ve baharda çiçekleri seveceğim. 19 Ekim:...
  2. :(bİr bebeĞİn yarim kalan gÜnlÜĞÜ

:(bİr bebeĞİn yarim kalan gÜnlÜĞÜ

5 Ekim: Bugün var edildim buradayim varim,Mühis bir duygu bu varoldugumu henüz annem ve babam bilmiyor. Bir Elma cekirdeginden bile kücügüm ama nede olsa ben benim varim ya bu bana yetiyor. Henüz bedenim belli belirsiz,yüzüm yok ama varligimi ve benligimi hissedebiliyorum.Bir kiz olacagim ve baharda cicekleri sevecegim. 19 Ekim: Biraz büyüdüm kimildamam mümkün degil.Annem henüz farkinda...
  3. Sevgilisiyle bir olup bebeğini öldürdü

Sevgilisiyle bir olup bebeğini öldürdü

3,5 yaşındaki Sümeyye boğazı kesilmiş halde bulunmuştu. Cinayette akılalmaz bir gelişme oldu. Bir anne bunu nasıl yapar dedirten gelişme bakın nasıl? Zonguldak'ta, uyurken kaçırıldıktan sonra boğazı kesilmiş halde cesedi bulunan 3 yaşındaki Sümeyye Cinkılıç'ı, annesi Ferdane Cinkılıç ile sevgilisinin öldürdüğü iddia edildi. SEVGİLİSİYLE BİR OLUP ÖLDÜRDÜ Ferdane Cinkılıç'ın, ismi...
  4. Bir bebeğin günlüğü :)

Bir bebeğin günlüğü :)

*1. gün * Böylesi kötü bir başlangıç beklemiyordum. Ohaa... hortumumu bile kesmişler! meme diye, süt diye birşey varmış. nerden nasıl bulunur bu ya? Hayattan daha 1. günden soğutacaklar beni. *2. gün * Meme buldum ama bundan süt gelmiyor, emiyorum allah emiyorum, tık yok, süt başka yerde mi? Neyse biraz daha emdim geldi, fazla abanınca meme sahibi kişilik bağırdı, ne bağrıyosun...
  5. Bir bebeğin günlüğü

Bir bebeğin günlüğü

BEBEĞİN GÜNLÜĞÜ.... ‎5 Ekim: Bugün var edildim. Buradayım. Varım. Müthiş bir duygu bu. Var olduğumu ......henüz annem ve babam bilmiyor. Bir elma çekirdeğinden bile küçüğüm. Ama ne de olsa, ben benim. Varım ya! Bu bana yetiyor. Henüz bedenim belli belirsiz, yüzüm yok ama, varlığımı ve benliğimi hissedebiliyorum. Bir kız olacağım ve baharda çiçekl...eri seveceğim. 19 Ekim: Biraz büyüdüm....

Sayfayı Paylaş