gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bir güvercin en fazla kaç yumurta yapar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam.Ben güvercin besliyorum ve buna yeni başladım.Acaba diyorum bir güvercin en fazla kaç yumurta yumurtlar ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Kuşlarda üreme yumurtlama yoluyla olur. Bütün kuşlar hazırladıkları bir yuvaya veya uygun bir yere yumurtlarlar daha sonra bir süre kuluçkada yatar ve yavruların yumurtadan çıkmasını sağlarlar. Embiryonik gelişme vücut dışında olduğundan bütün kuşlar çok etkili birer kuluçka ve yavru bakım davranışları geliştirmişlerdir.

Güvercinler bir oturuşta 15-20 yumurta yaparlar. Güvercinlerde yavrular yumurtadan çıktıktan sonra ana ve baba kuş tarafından ortaklaşa beslenirler. Gagaları sertleşip kendi başlarına yem yiyebilecek hale gelene kadar bu şekilde devam eder. Bu süre yaklaşık bir aydır. Yumurtadan çıkışta tüysüz olan yavrular bir ay içinde hem yem yiyebilecek hem de uçabilecek hale gelirler.

3. ibrahim tancuay

ibrahim tancuay Forum Okuru

Merhabalar yeni guvercin beslemeye basladim yumurtladi ama sadece 1 adet yumurtlayali iki gun oldu ama baska yumurta vermedi simdi ona yatiyor neden bir tane yumurtladi olabilirmi yoksa sorunmu vardir?

4. Rahime Yurtseven

Rahime Yurtseven Forum Okuru

Selam yanlis bilgi vermislet 15 20 tane diye guvercinler genelde 2 yumurta yaparlar.

Bir güvercin en fazla kaç yumurta yapar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu Resme En Fazla Kaç Dakka Bakarsın?

Bu Resme En Fazla Kaç Dakka Bakarsın?

http://www.clublaugh.com/es-items/712.swf
  2. Bir Kurbana En Fazla Kaç Hisse İle Ortak Olunur ?

Bir Kurbana En Fazla Kaç Hisse İle Ortak Olunur ?

Bu konu; kurbana en fazla kaç hisse ile ortak olunur konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Kurban Bayramının yaklaşmasıyla birlikte en çok merak edilen konulardan biri kurbanlık fiyatları elbette. Her müslüman uygun fiyatta bir kurbanlık bulmak umuduyla kurban pazarlarına akın ediyor arefe günü. Daha evvelinde farklı fiyatlarla satılan kurbanlıklar arefe ve bayramın 1....
  3. Aşılama en fazla kaç kere yapılır?

Aşılama en fazla kaç kere yapılır?

aşılama nedir,aşılama ile hamile kalanlar,kaçıncı aşılamada hamile kalınır,aşılama ile hamilelik,aşılama sonrası gebe kalanlar,aşılama hakkında bilgiler Aşılama tedavisi gebeliği kolaylaştırmak için yapılan bir uygulamadır. Aşılama genellikle açıklanamayan kısırlık nedeni ile veya hafif erken faktöründe yapılır. Hap (Klomifen sitrat) ile yumurtalar uyarılacak ise âdetin başlangıcı...
  4. güvercin kaç yumurta yapar

güvercin kaç yumurta yapar

güvercin kaç yumurta yapar

Sayfayı Paylaş