gebe
  1. Yağmurprenses

Yağmurprenses Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bir Haftada Kesin Çözüm Denenmiştir...

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında Yağmurprenses tarafından paylaşıldı.

1 Çorba kaşığı elma sirkesi 1 Çorba kaşığı gül suyu 1 Çorba kaşığı limon suyu

* 1 hafta boyunca günde 1 defa hergün yüzünüze bu karşımı uygulayın. Yarım saat bekletin ve yarım saat sonra yüzünüzü soğuk su ile yıkayın. 1 hafta boyunca hiç aksatmadan bu karşımı uygularsanız yüzünüzdeki sivilce lekeleri,kızarıklıklar ve sivilceler tamamen yok olur!

+ Gül suyu gözenekleri kapamayada yardımcıdır...

> Denenmiş ve onaylanmıştır!

Bir Haftada Kesin Çözüm Denenmiştir... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir deneme

bir deneme

iki denem:party:e
  2. deneme bir iki deneme :D

deneme bir iki deneme :D

imzamı değiştirdim onu deniyomda siteye verdiğim rahatsızlıktan dolayı özürlerimi beya ediyorum :laugh: nasıl olmuş melişler beğendiniz mi yorum istiyom :d
  3. sedefe kesin çözüm..

sedefe kesin çözüm..

sedefe kesin çözüm sedefte kesin çözüm sedef sedeften kurtuldum sedef hasdası akdar Bir çok kişinin hayatını karartan bir cilt hastalığıdır sedef..Peki bu sedef ten kurtulmanın çaresi nedir? Şimdi sizlere alternatif tıp olarak önereceğim bir tarifle bu sedef hastalığı için ek bir tedavi olabilir arkadaşlar sonuçta tedavi bitkisel ve yan etkisi yok denemek te fayda var diye düşünüyorum...
  4. topuk çatlaklarına kesin çözüm..

topuk çatlaklarına kesin çözüm..

topuk çatlağına çözüm topuk çatlaklarına çözüm denenmiş ve başarılı olmuş bu tarifi sizlerle de paylaşmak istedim. vazelin cam bi kapta benmari usulü eritilir içersine 5 asprin ezilir 1 adet giripinin içi eklenir ve çeyrek limon suyu sıkılır. daha sonra soğumaya bırakılır. yıkanmış ve kurulanmış ayaklara özellikle topuklara sürülür üzerine çorap giyilir. topuklarınız bebek topuğu kadar...
  5. deneme deneme bir ki  : DDD

deneme deneme bir ki : DDD

:cemo: iyiymiş ya.. da şu mesajların altınayazalabilen sabit yazı bölümüyok muydu::uhu:

Sayfayı Paylaş