gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

bir harika !!!!!!!!

Konu, 'Sanatsal Resimler' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

Civatadan başka neler yapılabilir ? [​IMG]

alıntı

pamukşekeri bunu beğendi.
  2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: bir harika !!!!!!!!
    Çok yaratıcı :)

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: bir harika !!!!!!!!

sagol yorum için cnm

bir harika !!!!!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. harika bir bluz anlatımlı

harika bir bluz anlatımlı

Kullanılan örgüler: Düz örgü. Modelin Yapılışı ANCHOR “Daftıe” El Örgü ipliği Renk no: 6092 Altın Rengi 4.5 numara örgü şişi SARI TUNİK Ön: 75 ilmekle başlayın. 1 düz 1 ters, 1 düz 1 ters…. şeklinde 30 cm. örün. Şişte bırakın. Arka: Ön gibi arkayı da 30 cm. örün, şişte bırakın. Kol: 63 ilmek başlayın, 1 düz, 1 ters, 1 düz, 1 ters… şeklinde 30 cm. örün. İlmekleri şişte bırakın. 3.5 numara...
  2. Harika bir çay tarifi

Harika bir çay tarifi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Harika bir cilt serumu

Harika bir cilt serumu

Selam sevgili meleklerim ...Arkadsm bana numunelik 4 bes paket ((estee lauder advanced night repair)) yuz serumu verdi al dene dedi.Bende guzelce yuzumu temizleyip yuzume kullandim.iki gun sonra yuzumde canlilik gordum .inanilmaz bisey bana oyle geldi arkdsm sana bu serum iyi gelmis dedi netten arastirdim baktim cok guzel bi serummus megerse.. cilti onariyor lekeleri gideriyormus.Ve erken...

Sayfayı Paylaş