Bir "Hoşçakal" ıssızlığıyla kalmak nedir bilir misin?...

HaYaL

Daimi Üye
Üye
Kayßettim..

Ruh haLimLe ßeni infaz edenLer "ßirşeyi" hiçßir zaman ßiLmeyecekLer

Gözlerimle kurşuna dizebilmek için seni, son bir hoşçakal ıssızlığını
yaşayabilmek için geldim kapılarına korkma ; içeri girecek değilim sadece kapına asılı kalsın istedim dualarım, gözlerim ve tüm düşlerim...

YakLaştığını gördüğüm an kaçmaktan nefret ediyorum.. Sana haksızLığın en büyüğünü korkak yanımı kuLLanarak gösteriyorum.. Affet beni..ßen siLemiyorum Seni.. Sen siLsene beni.. Kendin için yap bunu.. Git benden herzamanki gibi.. Ben de geLmiyim ardından.. Söz veriyorum geLmiyeceğim.. Acıyı içimde yaşa***** engeL olacağım istekLerime..
Çok güzeLdi. Acın,sancın,sızın apayrı hazverdi bana.. Ama yokLuğunda boğuLmak ve kayboLmak istiyorum bu sefer.. YitiriLen oL.. Yitirdiğim oL.. Git Benden.. istemiyorum artık beni Ben yapan Seni.. AnLa n'oLursun.. Ya-pa-mı-yor-um.. Ya-pa-ma Sen de..

Kan kaybı az geLiyor efkârı tütün moLaLı aşk zayiatına. Yarınım dünden heder. Sana şiir yazmak geLmiyor içimden, içim sana şiir değiL mi zaten? Nefesin uzanır mı yine kimLiksiz kaLmış kirpiğime, yakmak için arkasına tufan yığıLan gözevimi? ßir sigara yakıp ciğerimi küLLemeLiyim hüznüme karşı.. Yatırıp seni dizLerime, uyutmaLıyım yokLuğunu bir kanama boyu. Sende eğ başını rüzgâr, kaLakaLma yazıLanın koynunda ıpısLak.

Ey zahmin! Ötesi sen, berisi aşk… NasıL çıkarım bu yaLnızLığın içinden? ßen şehadet ederim ki, gözLerin öLümden .

Geri