gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Bir "Hoşçakal" ıssızlığıyla kalmak nedir bilir misin?...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Kayßettim.. Ruh haLimLe ßeni infaz edenLer "ßirşeyi" hiçßir zaman ßiLmeyecekLer

Gözlerimle kurşuna dizebilmek için seni, son bir hoşçakal ıssızlığını
    yaşayabilmek için geldim kapılarına korkma ; içeri girecek değilim sadece kapına asılı kalsın istedim dualarım, gözlerim ve tüm düşlerim...

Bir "Hoşçakal" ıssızlığıyla kalmak nedir bilir misin?...

YakLaştığını gördüğüm an kaçmaktan nefret ediyorum.. Sana haksızLığın en büyüğünü korkak yanımı kuLLanarak gösteriyorum.. Affet beni..ßen siLemiyorum Seni.. Sen siLsene beni.. Kendin için yap bunu.. Git benden herzamanki gibi.. Ben de geLmiyim ardından.. Söz veriyorum geLmiyeceğim.. Acıyı içimde yaşa***** engeL olacağım istekLerime..
    Çok güzeLdi. Acın,sancın,sızın apayrı hazverdi bana.. Ama yokLuğunda boğuLmak ve kayboLmak istiyorum bu sefer.. YitiriLen oL.. Yitirdiğim oL.. Git Benden.. istemiyorum artık beni Ben yapan Seni.. AnLa n'oLursun.. Ya-pa-mı-yor-um.. Ya-pa-ma Sen de..

Kan kaybı az geLiyor efkârı tütün moLaLı aşk zayiatına. Yarınım dünden heder. Sana şiir yazmak geLmiyor içimden, içim sana şiir değiL mi zaten? Nefesin uzanır mı yine kimLiksiz kaLmış kirpiğime, yakmak için arkasına tufan yığıLan gözevimi? ßir sigara yakıp ciğerimi küLLemeLiyim hüznüme karşı.. Yatırıp seni dizLerime, uyutmaLıyım yokLuğunu bir kanama boyu. Sende eğ başını rüzgâr, kaLakaLma yazıLanın koynunda ıpısLak.

Ey zahmin! Ötesi sen, berisi aşk… NasıL çıkarım bu yaLnızLığın içinden? ßen şehadet ederim ki, gözLerin öLümden .

Bir "Hoşçakal" ıssızlığıyla kalmak nedir bilir misin?... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. AŞkk Nedİr Bİlİr Mİsİnİz??

AŞkk Nedİr Bİlİr Mİsİnİz??

aşk acıdır.. aşk karın doyurur.. aşk uzaktan herşeye göz atmaktır.. bazen çocukça yaşanır ve aşkların en masumudur o.. gözlerin yalan söylemediği zamandır.. bazen kilitlidir açılmayı bekler.. bazen erişilmezdir.. bazen platoniktir.. bazen o sevginin ağırlığını hissetmektir.. kaybettiğinde çığlıkların duyulmaz bazen.....
  2. Hüzün Nedir Bilir misiniz?

Hüzün Nedir Bilir misiniz?

Hüzün Nedir Bilir misiniz? Bir çocuğa son paranızla alıp verdiğiniz çikolatanın yere düşmesidir Bir pazar günü bir aileyi uzaktan izlerken aile reisinin gelip sizden fotoğraf çekmenizi istemesidir Dünyada insanlar açlıktan ölürken yediğiniz yemekten utanmanızdır Kimsenin gelmediği bir adada, kimsenin gelmeyeceğini bile bile beklemektir Gecenin en güzel saatlerinde ayın yansımasını demir...
  3. Dost nedir bilir misin?

Dost nedir bilir misin?

dost nedir bilirmisin dost nedir dostluk bilirmisin hakiki dostluk Bazı arkadaşlarınız zaaflarınızı öğrenmeye çalışır, bulur ve kullanır.. Bazı arkadaşlarınız da zevklerinizi tespit eder, onlara hitap etmeye uğraşır. Bazı arkadaşlarınız zayıflıklarınızı görür başınıza kakınç eder.. Bazı arkadaşlarınız da zayıflıklarınızı bilir, örtmeye çalışır.. Bazı arkadaşlarınız hazlarınızı kullanarak,...
  4. Annelik Bir Kadına Neler Kazandıra bilir ?

Annelik Bir Kadına Neler Kazandıra bilir ?

annelik, nasıl bir duygudur, ne demektir, şartları nedir, kimler anne olabilir hakkında Anneliğin bir kadına kattıkları nelerdir sizce hanımlar .. annelik o kadar kutsaldır ki Allahım herkese nasip eder inşallah.. Bir kadın için anne olmak yaşam boyu deneyimlenen en büyük değişimdir. Yaşamda karşılaştığımız her büyük değişiklik gibi anne olmak da fikir ve inanışlarımızda,...

Sayfayı Paylaş