gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

bir idam mahkumu,aşırı kilolu olduğu için acı çekeceğini savunarak,cezasına infaz

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

'Aşırı kiloluyum idam edilemem' Ohio savcısının makamından yapılan açıklamaya göre, 1986'da iki genç kıza tecavüz ve cinayetten suçlu bulunarak idam cezasına çarptırılan Richard Cooey (41), Ohio federal mahkemesine verdiği dilekçede, kilosu nedeniyle damarlarının zor bulunacağını ve zehirli iğnenin acı vermeden yapılamayacağını ifade etti.

Columbus Dispatch gazetesinin haberinde, 1 metre 73 santimetre boyunda ve 121-125 kilo ağırlığındaki Cooey'in avukatlarının, mahkumun migren nöbetlerinden kurtulmak için ilaç aldığını ve zehirli iğnenin bu ilaçlarla etkileşime girebileceğini de savundukları belirtildi.

Cezanın 14 Ekimde infaz edilmesi bekleniyor.

Savcılık ise mahkumun durumunun inceleneceğini ve bir aya kadar gerekli yönteme karar verilebileceğini açıkladı.

haber7

bir idam mahkumu,aşırı kilolu olduğu için acı çekeceğini savunarak,cezasına infaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bİr İdam Fermani...

Bİr İdam Fermani...

Mısır'da Tolunoğulları hanedanının kurucusu Ahmed b. Tolun, Halife Memun zamanında Bağdat'da saray kumandanlığı yapmış olan Buhara Türklerinden Tolun'un oğluydu. Pek dindar ve dürüst biriydi. Ahmed'in gençlik yıllarında bir gün, babası Tolun onu bir iş için hükümet konağına göndermişti. Ahmed orada Tolun'un cariyelerinden birinin bir hizmetçiyle fuhuş halinde olduğunu görmüştü. Fakat...
  2. Orhan Gencebay - İdam Mahkumu

Orhan Gencebay - İdam Mahkumu

Dertleri dermanla verensin tanrım Bir zalim kulunu çok seviyorum Aşk denen bu derdin dermanı var ise İdama mahkumu af bekliyorum Gönlüm neler neler çekmişti amma Benden beter var mı bilemiyorum Korkum var yürekten aşkımdan da büyük Korkumdan bir türlü gülemiyorum,gülemiyorum Özür dilemekse ben diliyorum Cezama sensizlik verme diyorum Aşkına sevgine ihtiyacım var Seni canımdan da çok çok...
  3. idam mahkumu olsaydınız son arzunuz nee olurduu????

idam mahkumu olsaydınız son arzunuz nee olurduu????

idam mahkumusunuz son arzunuz ne olurdu benim ki yusuf güneyle bir gün gcirmek olurdu heraldee
  4. Herkesin İlgisini Çekecek Bir Bilgi Anneler Sizin İçin Daha Özel Bir Bilgi

Herkesin İlgisini Çekecek Bir Bilgi Anneler Sizin İçin Daha Özel Bir Bilgi

Anneler Sizin İçin Daha Özel Bir Bilgi Özellikler Anneler Muhteşem Bir Mucize Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili anne ve anne adayları, bu yazımızda sizlere bilmediğiniz çok özel bilgiler aktarıyoruz. Bu yazıyı okuyupta Allah'ın varlığına olan inancımızın nasılda muhteşem olduğunu hissettim. Nasıl özel bir durum nasıl bir mucizedir. Yüce Allah'ın hikmeti....

Sayfayı Paylaş