gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Bir İlaç Daha Toplatılıyor!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ilaç haberleri sağlık haberleri

Sevgili melekler, en son Theraflu adlı ilacın, içinden kıl çıkması üzerine toplatılmasının ardından yeni bir kıl krizi daha yaşandı. Sağlık Bakanlığı, soğuk algınlığında kullanılan “Enfexia Film Tablet 500 miligram” adlı ilaçta kıl çıkması nedeniyle toplatma kararı aldı. İlaç hem hastanelerden hem de eczanelerden toplatıldı.

Bir İlaç Daha Toplatılıyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir daha

Bir daha

Aşk gözlerde başlar kalpde büyürmüş… Gözlerine baktığımdan beri yüreğimde bir titreme var. İçimi aydınlatan bişey var. Adını daha koyamadığım bir duygu bu. Ölmekle ölmemek arası ,Sevmekle sevecek olmak arası bir şey. Ben senden hiç ayrı kalmamıştım uzun zamandır. Ne şarkılar dindiriyor içimdeki sızıyı nede senle geçirdiğimiz günlerin hayali… Hayallerde bir yerde toz bulutu olup kayboluyor...
  2. Kalp rahatsızlıklarında damariçi proaaa ilaçtan daha etkili

Kalp rahatsızlıklarında damariçi proaaa ilaçtan daha etkili

ABD'de yapılan bir araştırmada, aterosiklerozun tedavisinde kullanılan, tıkanmış damarın içine uygulanan damariçi proaaa yönteminin ilaç tedavisinden daha etkili olmadığı belirlendi. ''New England Journal of Medicine'' adlı tıp dergisinin bu haftaki sayısında yayımlanacak araştırmada, damarın içine konulan bu ''biyoaktif vasküler endoproaaa'' olarak adlandırılan bu küçük silindirlerle ilaç...
  3. Bir Makas veBir Kutu İlaç

Bir Makas veBir Kutu İlaç

Bir makas ve bir kutu ilaç. Tercih sözkonusu olduğunda hiç düşünmemiştim hangisini seçeceğimi ama işte o an bir kutu ilaca baktım baktıkça kendimi değil geride bıraktıklarımı düşündüm. Ne yaparlardı tek tek bütün tanıdıklarımı düşündüm. Ölüm haberimi aldıklarında ne yapacaklardı. Görmek isterdim kimin ne kadar üzüldüğünü ama şuna emindim ki üzülmeyen bir tek insan olmazdı tanıdıklarımın...
  4. İlaç değil terapi daha etkin

İlaç değil terapi daha etkin

cocuk hastalik egitim takintilar tedavi hakkinda tüm bilgiler icin meleklermekani.com Selamlar - henüz bir cocukum olmasada, böyle konulari simdiden bilmekte fayda var düsüncesiyle, tüm anne ve anne adaylariyla paylasmak istedim.. Bilissel davranisci terapi yöntemlerinin, cocuk ve ergenlerde "obsesif kompulsif kisilik bozuklugu" tedavisinde fayda sagladigi belirlendi.....
  5. Günkurusu Kayısı Doğal Bir İlaç!

Günkurusu Kayısı Doğal Bir İlaç!

günkurusu kayısı, günkurusu kayısının faydaları, günkurusu kayısının yararları Sevgili melekler, gerke kurusu gerek tazesi sağlığa son derece faydalı olan kayısının kurutulmuşunun çekirdeği ile birlikte tüketilmesi tavsiye edilir. Gün kurusu kayısı ismini hasat mevsiminde güneşte kurutulmasından alır ve doğal bir ilaç özelliği taşır. Doğanın bu harika meyvesi günkurusu kayısının diğer...

Sayfayı Paylaş