gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Bİr İmamin Kandİl Mesaji

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Olay tamamiyle gerçekmiş.Dalga amaçlı değildir... Artık klasik kandil mesajlarından sıkılan imam bu kısır döngüyü kırmış tüm herkese kadir gecesi şoyle bir mesaj atmış:

Buraları yıkılıyor,nurdan yıkılıyor,hergün peşime şeytan takılıyor,Ben İslam’ı şeçtim tercihm doğru indir başını hadi secdeye doğru.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Bİr İmamin Kandİl Mesaji
    Çok ta güzel yapmış imam... Klasikleşen mesajlardan daha ilgi öekici ve insanları en azından okumaya teşvik etmiştirrr.. Benim eşimgenelde bu tür mesajlar geldiğinde okumazz.. aa mesaj der tamam... çünkü gönderilenler hep klasikleşmişş şeyler...

Bİr İmamin Kandİl Mesaji konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kandil Mesajları

Kandil Mesajları

facebook kandil mesajları kandil mesajları facebook sözleri mesajı en güzel ♥ Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun. ♥ Allah'ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. Hayırlı kandiller! ♥ Allah'ın rahmeti,...
  2. Bİr İmamin Kandİl Mesaji(gÜlmekten Kopacaksiniz)!!!!

Bİr İmamin Kandİl Mesaji(gÜlmekten Kopacaksiniz)!!!!

Bir imamın kandil mesajı ) Öldüm koptum geberdim ya -------------------------------------------------------------------------------- Olay tamamiyle gerçekmiş.Dalga amaçlı değildir... Artık klasik kandil mesajlarından sıkılan imam bu kısır döngüyü kırmış tüm herkese kadir gecesi şoyle bir mesaj atmış: Buraları yıkılıyor,nurdan yıkılıyor,hergün peşime şeytan takılıyor,Ben İslam’ı şeçtim...
  3. Kandil mesajları

Kandil mesajları

KANDİL MESAJLARI Kadir Gecesi Miraç - Berat - Regaip - Mevlid Kandilleri Allah'ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Kandiliniz mübarek olsun. Allah'ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiri de an bu gece. Hayırlı kandiller! Allah'ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun,...
  4. imamın kandil mesajı

imamın kandil mesajı

olay tamamiyle gerçekmiş.dalga amaçlı değildir... artık klasik kandil mesajlarından sıkılan imam bu kısır döngüyü kırmış tüm herkese kadir gecesi şoyle bir mesaj atmış: buraları yıkılıyor,nurdan yıkılıyor,hergün peşime şeytan takılıyor,ben islam’ı şeçtim tercihm doğru indir başını hadi secdeye doğru
  5. kandil mesajları....

kandil mesajları....

kandıl mesajları kandil mesajları evet meleklerim bildiğiniz üzere 14 şubat mevlid kandili sizler için sectiğim güzel sözleri umarım begenirsiniz? ♥ Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun. ♥ Allah'ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye...

Sayfayı Paylaş