gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Bir inceliktir 'teşekkür'

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Bir inceliktir 'teşekkür' Küçük bir davranış bir inceliktir teşekkür etmek.

Öylesine zahmetsiz ve kolay.

İki kelime eni konu.

Söylemesi öyle kolay; neticesi öylesine büyüktür ki…

Bize bir bardak su verene…

Bize sıcacık yemekler hazırlayana…

Bize bir harf öğretene…

Bize bir yer ararken yol gösterene… teşekkür etmeliyiz.

Bir teşekkür gözde çiçek açtırır.

Bir teşekkür alır gider bütün yorgunluğu.

Bir teşekkür uçurur kalbi.

Bir teşekkür insanı insana dost eder.

“Halka teşekkür etmeyen Allah’a da şükretmez.” buyurmuş incelikler Peygamberi Efendimiz (sas)

Ne ince bir nokta.

Akrabalarımıza annemize komşumuza öğretmenimize arkadaşımıza çocuğumuza teşekkür edemiyorsak

Allah’a da teşekkür edemeyiz.

Allah’tır bize her şeyi veren.

O’dur bütün teşekkürleri asıl hak eden.

Şükrederiz bizi ve dünyayı var eden Allah’a.

Şükrederiz bize hayatı bahşeden Allah’a.

Her şeyin sahibi Rabb’imize şükretmek nasıl insanlık görevimizse aradakilere yani akrabalarımıza annemize komşumuza öğretmenimize arkadaşımıza çocuğumuzun bizlere yaptıkları yardımda iyilikte teşekkür etmek de bir görevdir.

Teşekkür etmeliyiz kuşa çiçeğe havaya denize kaleme meyveye çöpçüye bakkala şoföre…

Teşekkür etmeliyiz ki kalbimiz Allah’a şükretmeye açık olsun.
    Alıntıdır.

Teşekkür etmesini bilen Allah’a şükretmesini de bilmeye yatkındır

alıntı

Bir inceliktir 'teşekkür' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teşekkür

Teşekkür

Rüyasında birisine teşekkür eden ruhunu okşayacak bir durumla karşılaşır.
  2. Her Konuya "Paylaşım İçin Teşekkürler" Diyenlere Bir Tek Ben Mi Uyuz Oluyorum

Her Konuya "Paylaşım İçin Teşekkürler" Diyenlere Bir Tek Ben Mi Uyuz Oluyorum

Evet kızlar... Ne yazıkki artık kimse yorum yapmak istemiyor... Neden bilmiyorum ya yazmak istemiyorlar ya da yazamıyorlar Ama gördüğüm şu ki msj sayısını yükseltmek için olduk olmadık her konuya yorum olarak tek cevap; "Paylaşım için tşkler" ... :( :sinir: Geçen gün bayanların sahip olması gereken şeyler gibi bi konu vardı... Bu konuya cevap olarak verilecek milyonlarca...
  3. Teşekkürler :)

Teşekkürler :)

Melekler mekanının güzel Melek leri.Güzel konular açıp bizleri bilgilendiren arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi şekillerle sunalım :) buyrun size örnekler :)
  4. teşekkür

teşekkür

çoook teşekkürler gerçekten aradığımı sitede buldum çççookk sağolun yaa çok sevindim bir an önce hikayemi yaz malıyım bay:)
  5. Güzel Bir Makyaj Yapmanın İncelikleri Hakkında Bilgiler

Güzel Bir Makyaj Yapmanın İncelikleri Hakkında Bilgiler

iyi makyaj yapmanın sırları güzel makyaj yapmanın püf noktaları Sevgili melekler, kadınlar makyaj yaparak kendilerini rezil edebildikleri gibi muhteşem bir hale de getirebilirler. Biraz renk bilgisi, el marifeti ve kaliteli malzeme ile harikalar ortaya çıkabilir. Biz bu yazımızda başarılı ve güzel makyaj yapmanın püf noktaları hakkında sizlere bilgiler vermek istiyoruz... :) Tüm dünyada...

Sayfayı Paylaş