gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

bir insan günde kaç kez göz kırpar

Konu, 'En İlginç Bilgiler' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

bir insan günde kaç kez göz kırpar bir insan ortalama günde kaç kez göz kırpar insanlar dakikada kaç kez göz kırpar

görme duyumuz olan gözümüzün günde kaç kere kıptığımızı bilmek istermisiniz.

Bir insanın günlük göz kırpma sayısı uyanık kaldığı saat ile orantılıdır. Fakat bir ortalama verecek olursak günlük beş bin ile on bin arasında değişir. Kesin bir sayı söylemek mümkün değildir.

bir insan günde kaç kez göz kırpar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeğinizi Günde Kaç Kez Emzirmelisiniz?

Bebeğinizi Günde Kaç Kez Emzirmelisiniz?

2 aylık bebek kaç saatte bir emer bebekler günde kaç kez emer 3 aylık bebek günde kere 4 kez 5 Annelerin en çok merak ettikleri konu bebeklerini ne kadar sıklıkla emzirmeleri gerektiğidir. Bebeğiniz ne zaman acıkırsa o zaman yemek isteyecektir. Bebek belli saatlerde değil, istedikçe ve acıktıkça emzirilmelidir. Anne bebeğinin memeyi aramasından onun ne zaman emmek istediğini çok rahat...
  2. İnsan gözü kaç megapixel???

İnsan gözü kaç megapixel???

Günlük hayatta "vay be, adamın cep telefonunun kamerası 2.0 mp" ya da bende bi makina var "12 MP" gibi sözler duyarız ve "vay be, teknoloji nerelere kadar geldi" deriz. Hatta bazen "ya bu kamera benim gözümle gördüğümden de net çıkarıyor görüntüleri" falan bile deme cüretinde bulunuruz. İşin aslını yapılan araştırmalar gösteriyor ve bakın teknoloji hala...
  3. bir yıl kaç gündür

bir yıl kaç gündür

bir yıl kaç gündür selam millet soru soracam çok basit sorcam bir yıl kaç gündür :D
  4. Bir memur kaç kez heyet raporu alabilir ?

Bir memur kaç kez heyet raporu alabilir ?

Merhabalar arkadaşlarım memurum ve sorunlu bir hamilelik yaşıyorum. Çalıştığım hastahanenin politikası gereği ancak bir ay heyet raporu alabildim. Acaba kaç kez heyet raporu alabiliyorum. teşekkürler.

Sayfayı Paylaş