gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Bir ipek eteğin kombinasyonu

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

ipek etek

Spring queen
    Bahar kraliçesi

[​IMG]Resmin Büyük Halini Görmek İçin Buraya Tıklayın

Sunset
    Gün Batımı

Bir ipek eteğin kombinasyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaşar İpek - Bir Tutku

Yaşar İpek - Bir Tutku

yaşar ipek bir tutku bir tutku alışkanlık oldu bende alışkanlık oldun bende yaşar ipek Bir Tutku aliskanlik oldun bende Inan yasiyorum senin hayalinle Bu deli gönlüm ne hallerde Sensizlik ölümdür bende ah Sensizlik ölümdür bende Yeter artik hasretine dayanamam Dön artik bittim yasayamam Yoklugun bana ölümden beter Gözlerim yollarda kaldi ne olur gel Sensizlik bana ölümden beter Gözlerim...
  2. Yaşar İpek - Bir Alo De

Yaşar İpek - Bir Alo De

Bir gönlüm var, akıl almaz aşk ile dolmayınca durmaz Sen çiçeksin, çok güzelsin koynumda boşluğun var dolmaz Sevdan başımın çileli tacı, hasretin ömrümün karabahtı Gel diyemem, git diyemem bu kimin ahı [Nakarat] Bir kerede bana ihtiyacın olsun, bir alo de ben gelmezsem gençliğim solsun Bu inadın ben ölmeden son bulsun Aşktan anlamaz bu taş kalbin [Siir] Bir kerede bi kerede bana ihtiyacın...
  3. güzel bir elbise kombinasyonu

güzel bir elbise kombinasyonu

elbise kombinasyonları elbise kombinasyonu günlük kıyafet kombinasyonları güzel kıyafet modelleri farklı kombinasyonlar Resmin Büyük Halini Görmek İçin Buraya Tıklayın Resmin Büyük Halini Görmek İçin Buraya Tıklayın
  4. tatlı bir elbise kombinasyonu

tatlı bir elbise kombinasyonu

bu kırmızı elbiseyi her yerde kullanabilirsiniz melişlerr...................
  5. İpek Gibi Bir Cilt İçin

İpek Gibi Bir Cilt İçin

ipek gibi cilt ipeksi cilt Ciltteki ortaya çıkan sorunlar saymakla bitmez. Siyah nokta, sivilce, kuruma, yağlanma....vs. Ama bu sorunlar baş göstermeden yapacağınız düzenli bakım cildinizi ipek gibi yapar. Her cilt tipi için uygun maskeleri uygulayarak evinizde güzelleşin.. Kuru ve Normal Ciltler için Maske Kuru ciltlerin yoğun nemlendirmeye ihtiyacı vardır. Besleyici ve nemlendirici...

Sayfayı Paylaş