gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Bir işi yaparken kalbin rahat etmezse terk et!

Konu, 'İş ve Kariyer' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Dost- düşman herkese güler yüz ve tatlı dil göster! *Çok yeme, az da yeme! Yemekte itidal üzere ol!

*Bir işi yaparken kalbin rahat etmezse terk et!

*Faydasız, hele zararlı şeylerle vakit geçirme!

*Herkesin özür dilemesini kabul et ve af eyle!

*Varlık ve yokluk halini değiştirmesin!

*Hiç kimseyi giybet etme, çekiştirme!

*Her işi, samimiyet ve iyi niyetle yap!

*Allah’tan ümidini kesme ve hiç üzülme!

*Büyüklerin yanında ve sohbetinde edepli ol!

*Sıkıntılı ve ferahlık zamanlarında hiç değişme!

*Bütün taatlerini ne ibadetlerini kusurlu bil!

*Garipleri, fakirleri ve hastaları ziyaret et!

*Allahü tealadan başka kimseye güvenme!

*Fakirlikten korkarak, hasislik yapma!

*Hiç kimse ile sakın münakakaşa etme!

*Az konuş, az uyu ve az gül!

*Hep kendini düşünme!

Bir işi yaparken kalbin rahat etmezse terk et! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bülent ersoy yayını terk etti.

Bülent ersoy yayını terk etti.

Dünyanın en büyük sanatçılarında yok böğle kaprisler bu bülent hanım kendini ne zannediyor anlamadım:D FOX TV'DEKİ 'POPSTAR ALATURKA'NIN ÖNCEKİ GECE YAYINLANAN BÖLÜMÜNDE 'IŞIK KRİZİ' ÇIKTI Bülent Ersoy son reklam arasında “Bana gelen ışık kötü. Ekrandaki görüntüm feci! Oysaki Gülben Hanım’a özel ışıklar yapılıyor. Ben çirkin, o güzel çıkıyor tabii” dedi. Gittikçe sinirlenen...
  2. İnsanlar dünyayı birden terk etse ne olur?

İnsanlar dünyayı birden terk etse ne olur?

100 yıl sonra dünyamız İnsanlar birdenbire ortadan kaybolursa, Dünya nasıl bir yer olur. İşte Alan Weismann 'The World Without Us' (Bizsiz bir Dünya) adlı ktiabında bu konuya değinmiş. Arizona Üniversitesi profesörü olan Weismann, kitabı ile ilgili araştırmaları için Türkiye'ye de gelmiş. Weismann'ın Bizsiz bir Dünya adlı kitabı, Türkiye'de Altın Kitaplar Yayınevi tarafından satışa...
  3. Pelin Körmükçü Eşini Terk Etmiş!

Pelin Körmükçü Eşini Terk Etmiş!

pelin körmükçü evlendi pelin körmükçü, evliliği bitiyor, eşini terk etmiş, ayrılıyorlar, eşi görüntülenmiş, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Daha kısa bir süre önce görmüştüm ailecek evlerinde yapılan röportajı!..Ne çabuk bozuluyor bu yuvalar,mutluluklar?.Acaba bozulan yuvalar mı,insanlar mı? Pelin Körmükçü bebeğini de alıp evi ve eşini terk etmiş! Rafi...
  4. Tuğba Ekinci stüdyoyu terk etti!

Tuğba Ekinci stüdyoyu terk etti!

TV8 ekranlarında yayınlanan Disko Kralı programına konuk olan Tuba Ekinci programın sonlarına doğru canlı yayını terk etti. Katıldığı program ve organizasyonlarda adından söz ettirebilmek için sivri çıkışlar yapan Tuğba Ekinci, Okan Bayülgen’i kullanmayı da ihmal etmedi. Programın başından itibaren sürekli diğer konuklarla laf dalaşına giren Ekinci, programın kapanış şarkısını yapmak istedi....
  5. Atalay Demirci Sahneyi Terk Etti!

Atalay Demirci Sahneyi Terk Etti!

atalay demirci atalay demirci haberleri Sevgili melekler, Kel Alaka' adlı stand-up gösterisi için Diyarbakır Dicle Üniversitesi’ne (DÜ) gelen Atalay Demirci, öğrencilerin protestosu nedeniyle gösterisini yarıda bıraktı. İşte detaylar.. DÜ ve Öğrenci Konseyi tarafından bahar etkinlikleri çerçevesinde organize edilen, Atalay Demirci’nin katıldığı ve “Kel Alaka” stand-up gösterisini...

Sayfayı Paylaş