gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Bir itiraf sitesinden kısa ve acı bir kesit

Konu, 'Hayat Bilgisi' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

paramparcamm; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 27; İl: Antalya Seni kahrolası bir hastanenin çöplüğüne atmalarına izin vermek dışında yapabilecek hiçbir şeyim yoktu. Bedenimden minicik varlığını söküp almalarına seyirci kaldım. Seninle birlikte ilahi adalete olan inancımı yitirdim, sevgiye aşka ve insanlara güvenimi sonsuza dek kaybettim. Ait olmadığım bir ilişkiden sen doğmuştun içime, isteyerek bilerek değildi hiçbir şey. Allah'ın belasıydı duymak istersen baban olacak pislik. Bu gece gökyüzünden bana bakıyor olmalısın çünkü seni yitirişimin üçüncü acı dolu yılı... Beni affet bebeğim, kalbimde daima mezarlığını taşıyacağım...

vallahi içimden cok şey demek geliyor ama onları harfiyen buraya yazamıyorum...

hayat böyle birşey işte...

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bir itiraf sitesinden kısa ve acı bir kesit
    qercektende uzucu bı olay...

ancak ki; hayatın böyle olmasına sebepte bizleriz... sen nasıl davranırsan, nasıl yürürsen; hayatta o sekilde karsılıgını, hatta daha da kötüsünü verebilir.. bence hayatı suclamak, hayat böyle işte dmek doğru diil..(şahsım adna konusuyorum..) bizim davranıslarımız, hatalarımız, sevecenliğimiz, imanımız nasıl olursa hayatta bunların kasılığını bizlere verir.. tatlı ve yahut aacı ama bi sekilde bizi bulacak..sucumuz olsa da olmasa da ...

sonuçta oaradaki kadın üzülüyorsa gecmişte yaptığı(yada kendisine yapılan) bir hatanın cezasını çekiyor...

diğer yandan bakacak olursak kadını da suçlamak yanlış olur. cunku karşızındaki insanın alnında yazmaz ki "seni karnındaki çocuğunla terkedecem" diye... güvenmiş, sevmiş bir zamnlar ama yanılmış...

öyle bir olay ki nerden tutsan elinde kalıyor...

benim demek istediğim işte bu. haya boyle birşey. nerde nasıl olacağı belli olmuyor anlayamıyorsun nerde ne olcağını...

konusulması gereken derin mevzulardan...

Bir itiraf sitesinden kısa ve acı bir kesit konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acı bir itiraftım... En çok kendimi yaktım!

Acı bir itiraftım... En çok kendimi yaktım!

Neydi ki içimdeki bu "a hh"? Sonsuzluğuma düğümlü günah... Bendim, soğuk bir adın ardından koşar adım sürünen. Bendim, ellerimde sakladığım düşleri parçalayıp kırık dökük mektuplara bürüyen. Issızlığıma çokluk sayacak kadarken, hep en yalnızlığım oldun neden? Bir düşü anlatmanın kaç hali vardı dilimde? Kelimelere yüklenen hangi hal halimden haberdar edebilirdi? Hangi kelime...
  2. bu bir itiraftır...!!!1

bu bir itiraftır...!!!1

Yüzün düşünce aklımda, boyumdan büyük cümlelere asılıyor, bildiğim tüm cümleleri dolduruyorum namlu ağzına, sorgusuz sualsiz akıtıyorum gözyaşlarımı sen geçen tüm harflere. Ve bu şiirlerde, yüzümdeki yorgunluğun izlerini görüyorum. . İhtilaller koparırken içimde, en militan kelimeleri dayıyor şakağıma, kaçak bakışların adresi oluyorum. Tüm şehrin ışıkları dans ederken yokluğunda “bize...
  3. Önemli ve herkezin görmesi gereken bir itiraf.

Önemli ve herkezin görmesi gereken bir itiraf.

Forumda olalı çok uzun zaman oldu artık itiraf vaktinin geldiğini düşünüyorum hanımlar; Mesela ben bir erkeksem; :orkide: hatun bulmaya geldiysem.. :gathering: kakara kikiri için burdaysam :nur: karı kız peşinde bir psikopatsam.. :hey: şş bir bakın hanımlar İtiraf ediyorum artık... Bakın yakışıklı resmimde aşagıda .. Yakışıklı...
  4. Atatürk'ün Fotoğraf Albümünden Bir Kesit

Atatürk'ün Fotoğraf Albümünden Bir Kesit

Atatürkün Hayatı İle İlgili Fotoğraf Albümü Atatürkün Hayatı İle İlgili Albümler Hayatıyla ilgili pek çok ayrıntıyı sizlerle paylaştığımız Mustafa Kemal Atatürk'ün hayatı ile ilgili fotoğraf albümü içinden birkaç resmi sizlerle paylaşıyoruz sevgili melekler... Mustafa Kemal'in 1881 yılında Selanik'te doğduğu ev Mustafa Kemal'in Babası Ali Rıza Bey Mustafa Kemal'in...
  5. Hadise'den Bir Garip İtiraf!

Hadise'den Bir Garip İtiraf!

popçu hadise hadise haberleri Sevgili melekler, safiyane mi diyelim, polemik yaratmak mı diyelim, gün geçmiyor ki ünlülerden bir garip açıklama, demeç gelmesin. Gündeme gelmek desek, Hadise yeterince popüler. Ancak geçtiğimiz gün yaptığı şu açıklama hayli şaşırtıcıydı. Yorumsuz olarak haberi sunuyoruz.. Ünlü şarkıcı Hadise, "Küçük hileler yapar mısınız; korse mesela?"...

Sayfayı Paylaş