gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Bir İyi Bir Kötü haber

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Doktor hastasını telefonla arar ve hastasına bir kötü birde çok kötü haberi olduğunu söyler. Daha sonrada ilk önce hangisini söylememi istersiniz diye sorar. Hasta ilk önce kötü haberi duymak istediğini söyler. Doktor hastaya "Tahlillerinizi aldım ve ne yazık ki 24 saat ömrünüz kaldı." der. Hasta yıkılmıştır. Doktora sorar "Daha kötü haber ne olabilir ki ?" Doktor "Dünden beri sizi arıyorum ama telefonunuzu daha yeni düşürebildim."

Bir İyi Bir Kötü haber konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni bir Haber....

Yeni bir Haber....

Süper kadınların hastalığı olarak adlandırılan 'fibromiyalji'de hastalar en çok, yaygın kas ağrıları, çarpıntı, migren, ellerde uyuşma, bağırsak spazmları, gaz şikâyetlerinden yakınıyor. Fibromiyalji, 'Her yerim ağrıyor'', ''dayak yemiş gibiyim'', ''Sabah bitkin kalkıyorum" diyerek soluğu doktorda alanların ortak hastalığı. Nedeni tam olarak bilinmeyen bu hastalık, daha çok süper...
  2. Bir haber ve doğrular

Bir haber ve doğrular

Haberin sahibi olarak, iki gündür kopartılan gürültü patırtının ortasında, sakin bir şekilde olup biteni her yönüyle dikkatlerinize sunayı. Türk Silahlı Kuvvetleri için halkın gözündeki itibarından daha değerli hiçbir şey yoktur. İtibarını korumak, TSK için bir numaralı önceliktir. Son dönemde silahlı kuvvetlerimize yönelik haksız saldırılar hiç olmadık ölçülere çıktı. Dolayısıyla...
  3. Kötü gününüzde "iyi" gelecek bir yazı!

Kötü gününüzde "iyi" gelecek bir yazı!

Hayatın içinde çok şeyi es geçiyoruz. Aslında bizi mutlu edecek o kadar şey var ki, kalabalıkların arasında bunu ne farkedebiliyor ne de önemsiyoruz? Eğer bu yazıyı okumaya karar verdiyseniz, siz de bugünlerden birini yaşıyor olmalısınız. O halde bizler bu yazı ile, "mutlaka ama mutlaka!" gerçek olan ama farketmediğiniz birçok şeyi gözlerinizin önüne sereceğiz. Yazıyı okuduktan sonra...
  4. Kötü bir ilişkinin pençesindeyseniz..

Kötü bir ilişkinin pençesindeyseniz..

Kötü Bir İlişkinin Pençesindeyseniz…. Bir ilişkiniz var ancak bu ilişkinin içinde aslında mutlu değilsiniz, kötü bir ilişkinin tam ortasında durduğunuzu biliyor fakat bir türlü ayrılamıyorsanız, belki bu yazı size yol gösterir.Ayrıca okurken keyif aldım.. Kötü Bir İlişkinin Pençesindeyseniz…. Gelen mektupların içinde yardım istenen en önemli sorunlardan birisi, bir türlü bitirilemeyen...
  5. her kötü olay, yeni bir iyi olayın başlangıcıdır.

her kötü olay, yeni bir iyi olayın başlangıcıdır.

Arkadaşlar her kötü olay, yeni bir iyi olayın başlangıcıdır mı

Sayfayı Paylaş