gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Bir jean ve tişört yetermişş!

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

ALL DERGİSİ SORDU: 'KENDİNİZİ SEKSİ HİSSETMEK İSTEDİĞİNİZDE NE GİYERSİNİZ?' ÜNLÜ İSİMLER, AĞIZBİRLİĞİ ETMİŞÇESİNE AYNI CEVABI VERDİ: DAR JEAN, TİŞÖRT VE STİLETTO...

Eda Taşpınar
    İşte en seksi kıyafetim!
    Kendimi seksi hissetmek istediğimde, rengi ateş kırmızısı olan mini Azzedine Alaia elbisemi, stilettolarımla beraber giyerim. Daha seksi bir giysi düşünemiyorum.

Seda Akman
    Dekoltesiz de seksi olunur
    'Makyajsız, en doğal halimdeyken, bir jean ve beyaz tişörtle bile kendimi seksi hissedebiliyorum. Mini etek ve göğüs dekoltesi olmadan, abartısız ve sade bir duruş bile kadını seksi yapabilir. Benim için; uzun, siyah bir elbise yeter de artar bile...

Sinemis Candemir
    Kararı verince kolay!
    Seçimlerim nereye gittiğime bağlı olarak değişebilir. Boxerın üzerine giydiğim tişört de oldukça seksi olabilir, üzerime oturan şık bir gece elbisesi de... Siz kendinizi seksi hissetmeye karar verdikten sonra hal ve tavırlarınızla zaten seksi olursunuz. Kıyafet, aksesuvar, makyaj ve saç, sadece bunu tamamlayan küçük detaylardır diye düşünüyorum.

gecce.com

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Bir jean ve tişört yetermişş!
    paylaşım için teşşekürlerr

3. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

tskler paylasım içinnnn

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

çoğu insan bu şekilde rahat ediyor sadece onlar değil
    canım emeğine sağlık

Bir jean ve tişört yetermişş! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. jean elbise ve kombinleri

jean elbise ve kombinleri

jean elbise kot pantolon kombinleri kot elbise kombinleri beyaz beyaz pantolon çok harika bir jean elbise ve bu elbise için tasarlanılmış çok harika kombinler sizlerle.buyurunuz;
  2. Jean bolero ve kombinleri 2009

Jean bolero ve kombinleri 2009

jean bolero bolero kombinleri jean modelleri bolerolar Çok şık ve şirin bir jean bolero.Bu boleroyu kombinlerde ki gibi kullanabilirsiniz.
  3. Jean tulum ve kombinleri

Jean tulum ve kombinleri

jean tulum tulum kombinleri al kot hamile kot Jean sevenler buraya.Şimdi de size çok şık bir jean tulum.Şahsen ben tulum giyinmeyi çok severim helede böyle güzel ve şıksa neden olmasın demi ama.Bakalım sizde beğenecekmisiniz???
  4. Jean etek ve elbise modelleri

Jean etek ve elbise modelleri

kolay etek modelleri jeans elbise modelleri jean elbise jean etek Jean artık sadece spor giyimde değil klasik giyimdede vazgeçilmezler arasında birbinden hoş jean elbise ve etek modelleri sizler için :)
  5. Jean bolero ve kombinleri

Jean bolero ve kombinleri

bolero kombinleri Gardolabın da bolerosu olmayan biri bayan yoktur eminim:)Bolerolar hemen hemen her kıyafetin üzerine yakışıyor.Özellikle de abiye giyimde bolero artık vazgeçilmez oldu.Gelinlikler de bile artık evlenecek kızlar bolerolu gelinlikleri tercih ediyor.Bence iyi yapıyorlar çünkü çok hoş duruyor. Peki benim gibi jean bolero seven var mı???Eminim var.O halde buyrunuz:):):)...

Sayfayı Paylaş