gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

bir kaç şiir

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: bir kaç şiir

cok guzeller canm,emegine saglikk

3. nevbaharr

nevbaharr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: bir kaç şiir

Yirmi dokuz harfin anlatmaya yetmediği
    Kelimelerin, şiirlerin, destanların bile
    Anlatmada aciz kaldığı
    O el değmemiş, o ulaşılmaz sevda
    Dolaşıyor şimdi dillerde
    Artık ne sır kaldı ne sevda
    Sen geldin; eridi, yok oldu, öldü bu sevda
    Dışarıdaki sen girmeye çalıştın içime
    İçimdeki “sen”in mahremiyeti yok oldu,çıktı dışıma
    Duydu artık herkes.Ne sır kaldı ne sevda
    Baharlara güz, dillere söz oldu bu sevda emeğine sağlık çok hoş olmuş...

bir kaç şiir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. komik Bir Aşk Şiiri

komik Bir Aşk Şiiri

Bunu yazan baya bi romantik olmalı bence .Ya sizce :D Yaşanılanları ctrl-S ile kaydedip, Ctrl-Z ile geri yaşıyorum Ben sevdamı download edip masaüstüne alıyorum. En çokta ekranı kapladığın o anı özlüyorum Italik yürüyüşlüm, Bold bakışlı sevdiğim... Öyle bir halt yedim ki, sakın affetme beni Simge durumuna küçült, saatlerce beklet beni Tüm sistemlerimi çökert, Ziple sıkıştır ve...
  2. Budist bir rahibin şiiri

Budist bir rahibin şiiri

YOL ---- sizin yaşamınız. DELIK ----negatif noktalarınız,obsesyonlarınız, zayıflıklarınız, nefsiniz… BAŞKA BIR YOLDAN YÜRÜMEK -----bu yaşam içinde öğrene öğrene yarattığınız yeni insan BEŞ BÖLÜMDE YAŞAM ÖYKÜM: 1) Bir yoldan yürüyordum. Kaldırımda büyük bir delik gördüm, içine düştüm. Benim suçum değildi. İçinden çıkmak çok uzun sürdü. 2) Bir yoldan yürüyordum. Kaldırımda büyük bir...
  3. Bir Şiir...

Bir Şiir...

Her gidisine ayri anlam yukluyorum Yapma Allah askina ya hep kal benimle... Soz etme...
  4. bir şiirde benden...

bir şiirde benden...

Ne kadar değişmişsin ben görmiyeli, Ellerin güzelliğini kaybetmiş nasırdan, Hüzün rengi almış saçlarının her teli Gözlerine gölgeler düşmüş kahırdan, Gözlerin ki, gördüğüm gözlerin en güzeli Ne kadar değişmişsin ben görmiyeli Böyle mahsun kederli değildin eskiden Fıkır fıkır gülerdi gözlerinin içi Dudakların nemliydi sevgiden, arzudan Yapraklarına çiğ düşmüş karanfiller gibi...
  5. - | Bir Resim ~ Bir Şiir |

- | Bir Resim ~ Bir Şiir |

Dönemem terk ettiğim hiç bir yere Dolaşıp duruyorum sokaklarda Dilimde o son duam Ben hiç kimseyi bu kadar sevmedim ki Sonsuzluk gibi çıkıyordu Bu söz içimden Umutsuz bir yakarış gibi Hiç bitmeyecek bir hasret gibi Ben hiç kimseyi bu kadar sevmedim ki

Sayfayı Paylaş