gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Bir Kadın , Bir Adam, Bir Aşk..

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

aşk resimleri aşk
    Bir adam gelir, aŞkı başlatır.
    Hayat değişir,adamın gözlerinde.

Bir adam gelir
    aŞkın adını sevda koyar
    Yaşam gelişir , adamın kollarında.

Bir adam gelir
    Bir kadın gider
    Sevda olur gözyaşı.

Bir Kadın , Bir Adam, Bir Aşk.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bİr Kadin *

Bİr Kadin *

BİR KADIN * *Bir kadın çocuktur aslında. Çocuk gibi davranmayı sever. Erkeğin kendisine bir çocuğa gösterdiği şefkati göstermesini de ister. Bir çocuğu okşar gibi incitmekten korkarak okşamalıdır erkek kadını. Ama her kadın çocukça da olsa dinlenilmesini, dikkate alınmasını ister. Yani bir kadının çocukluk yapmasına izin vereceksiniz, ama asla onu bir çocuk olarak görmeyeceksiniz....
  2. bir adam bir aşk bir kadın

bir adam bir aşk bir kadın

bir kadın bir adam adam kadın bi bi erkek ‘Keşke,’ dedi adam. Çıkar çıkmaz ağzından zaman aldı götürdü. ‘Keşke,’ dedi kadın. Çıkar çıkmaz ağzından yere düştü kırıldı. ‘Oysa,’ dedi aşk, ‘Ne kadının sevgisi azaldı zamanla, ne de adamın kırgınlığı tamir götürmezdi.’ Adamla kadın geçip gittiler birbirlerini, konuşmadan. Ne kadın sahiplendi aşkı ne de adam. Bir aşk daha -yarım- sokak ortasında...
  3. bir kadının aşk günlüğü :-)))‏

bir kadının aşk günlüğü :-)))‏

bir kadının aşk günlüğü > > > > Biriyle tanıştım .. > Çok hoş > Galiba o da benden hoşlandı > Bakışlarından anladım > Hem hoşlanmasa neden telefonumu >istesin ? > > > > Acaba arayacak mı ? > Aslında ben de onu ararsam olur >ama çok hevesli olduğumu anlamasın > > > > Aradı > Sesini duyunca çok heyecanlandım > Saçma sapan konuştum...
  4. Adamın biri....

Adamın biri....

Adamin biri hastalaniyor. O gun cani, ise gitmek istemiyor. Icinden Allah'a soyle bir dua edecegi tutuyor: - 'Allah'im, her gun ise gidip 8 uzun saat boyunca evim ve esimin rahati icin esek gibi calisiyorum. Esim ise sadece oturuyor. Ne olur, bir gun benim yerime gecip, ne kadar zor bir hayat yasadigimi gormesini sagla.' Hikaye bu ya, birdenbire adamin dilegi yerine geliyor. Adam,...

Sayfayı Paylaş