gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Bir kadın bir erkeği nasıl öldürür

Konu, 'Karikatürler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Sevgili melekler ,istemeden de olsa bazen erkeklere zarar verebiliyormuşuz!!!! [​IMG]

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    kız allah seni napmasın adam sevemeden muradına eremeden göçtü vah gı yazık beee hahahahayheheheheeyhaaaaaaaay

3. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
Bir kadın bir erkeği nasıl öldürür konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nasıl bir kadınsınız?

Nasıl bir kadınsınız?

AK KADIN Evi siler süpürür durur. Camlar, kapılar, duvarlar pırıl pırıldır. Bal dök yala, ama işte o kadar. Başka bir şey arama... Kapıda "Kirli ayaklarınla girme. Daha yeni temizledim, sakın kirleteyim deme. Usandım şu evin kirinden pasından" diye bağırır. Kocası azıcık itiraz edecek olsa, "Başkaları gibi eve temizlikçi kadın almıyorum, gene de yaranamıyorum" diye...
  2. Nasıl bir kadın figürüsünüz....?

Nasıl bir kadın figürüsünüz....?

Şimdi sizler için bir test konusu açıyorum arkadaşlar testin sonucunda nasıl bir kadın olduğunuzu öğreneceksiniz:) Tesin sonucunda öğreneceğiniz bilgiler tamamen sizin vereceğiniz cevaplarla alakalı sonra kabul etmemezlik etmeyin emi:D 1) Soru :Eşinizin sizde en çok beğendiği yönünüz nedir? a. Canayakınlığınız b. Bilgi birikiminiz c. Cool ve kadınsı tavırlarınız 2) Soru :Eşiniz sizi...
  3. Erkekler nasıl bir kadınla evlenmek istiyor

Erkekler nasıl bir kadınla evlenmek istiyor

erkek evlenmek istediğini nasıl belli eder erkekler nasıl kadınlarla evlenmek ister büyük kadınla erkeğin istediği anlaşılır bir erkeğin istediği anlaşılır Erkekler nasıl bir kadınla evlenmek istiyor, erkeklerin sevdiği, beğendiği, hoşlandığı ve evlenmek istediği kadınlar, kadın özellikleri ve tipleri neler merak ediyorsunuz meleklerim biliyorum. Çünkü ben de erkeklerin nasıl bir kadınla...
  4. Bir Erkek Nasıl Kadın Olur ?

Bir Erkek Nasıl Kadın Olur ?

Makyajla inanılmaz bir olay gerçekleşiyor arkadnaşlarım. Birazdan sizlere resimleri paylaşacağız. Normalde baktığınızda kesinlikle bu kadındır diyebileceğiniz kişinin anbe an makyajla nasıl fıstık bir hatuna dönüştüğünü göreceksiniz :)

Sayfayı Paylaş