gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Bir Kadın Bir Erkek Fan Club

Konu, 'Fan Club' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

kadın club bir kadın bir erkek kadin erkek 1 1 fans [​IMG]
    Bayılıyorum bi diziye aradaşlar fanatiğiyim günde 4-5 bölm izliyorum hiç bıkadan.Gerçekten harikalar yav :)Sizlerde seviyorsanız buyrun fan clube :)

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    hangi kanal uydudan izleme imkanım var mıııııııııııı

3. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    ay bende cok sevıyorum ama internetten izliyom bazenn

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Turkmaxte canım şifreli kanal :DAma ben youtube dan izliyorum hahaha

Bir Kadın Bir Erkek Fan Club konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir kadın bir erkeği nasıl öldürür

Bir kadın bir erkeği nasıl öldürür

Sevgili melekler ,istemeden de olsa bazen erkeklere zarar verebiliyormuşuz!!!!
  2. öyle bir geçer zamanki fan club

öyle bir geçer zamanki fan club

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bir erkek kime "Kadınım" der  Bir erkek kime "Kadınım" der

Bir erkek kime "Kadınım" der Bir erkek kime "Kadınım" der

Bir erkeğin hayatına kim bilir kaç kadın girer ve çıkar? Hangisine sevgilim hangisine kadınım diye hitap eder acaba? İkisinin arasında ne fark var diyeceksiniz. Çok fark var. Bir erkeğin hayatına giren kadınların hepsi sevgilidir. Ama bir tanesi vardır ki ona sadece “KADINIM” diye hitap eder. Sevgilim dediği günlerini gün ettiği hoş vakit geçirdiği bazen boşluğunu dolduran bazen hüzününü...
  4. "Bir Kadın Bir Erkek" Final Yapıyor!

"Bir Kadın Bir Erkek" Final Yapıyor!

bir kadın bir erkek, bir kadın bir erkek dizisi, bir kadın bir erkek final Sevgili melekler, başrollerinde Demet Evgar ve Emra Karayel'i izlediğimiz Bir Kadın Bir Erkek dizisi ne yazıkki final yapıyor. Yapımcılığını Bando Tv'nin üstlendiği dizinin final tarihi belli oldu. Bir Kadın Bir Erkek bu hafta yayınlanacak olan 138.bölümüyle ekrana veda edecek. Bir Kadın Bir Erkek Final Bölümüyle...
  5. "Bir Erkek Bir Kadın" Bitti mi?

"Bir Erkek Bir Kadın" Bitti mi?

bir erkek bir kadın, bir erkek bir kadın bittimi, bir erkek bir kadın bölümleri Ekranlarının sevilen dizisi "bir erkek bir kadın" ekranlara veda ediyor. Demet Evgar ve Emre Karayel'in başrollerini paylaştığı dizi uzun zamandır seyirci tarafından sevilerek izleniyordu. Dizinin bitme kararı ile ilgili detay bilgiler sizlerle birlikte... Yapımcılığını Bando Tv'nin üstlendiği,...

Sayfayı Paylaş