gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

"Bir Kadın Bir Erkek" Final Yapıyor!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

bir kadın bir erkek, bir kadın bir erkek dizisi, bir kadın bir erkek final

Sevgili melekler, başrollerinde Demet Evgar ve Emra Karayel'i izlediğimiz Bir Kadın Bir Erkek dizisi ne yazıkki final yapıyor. Yapımcılığını Bando Tv'nin üstlendiği dizinin final tarihi belli oldu. Bir Kadın Bir Erkek bu hafta yayınlanacak olan 138.bölümüyle ekrana veda edecek. Bir Kadın Bir Erkek Final Bölümüyle Pazar 23.30'da Star'da....

bir-kadın-bir-erkekü.Jpeg

"Bir Kadın Bir Erkek" Final Yapıyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir kadın bir erkeği nasıl öldürür

Bir kadın bir erkeği nasıl öldürür

Sevgili melekler ,istemeden de olsa bazen erkeklere zarar verebiliyormuşuz!!!!
  2. Bir Kadın Bir Erkek Fan Club

Bir Kadın Bir Erkek Fan Club

kadın club bir kadın bir erkek kadin erkek 1 1 fans Bayılıyorum bi diziye aradaşlar fanatiğiyim günde 4-5 bölm izliyorum hiç bıkadan.Gerçekten harikalar yav :)Sizlerde seviyorsanız buyrun fan clube :)
  3. Sırat Dizisi Final Yapıyor

Sırat Dizisi Final Yapıyor

sırat dizisi bitiyor mu sırat dizisi final sirat final sirat dizi dizisine ne oldu Büyük ümitlerle başlayan usta oyuncuların yer aldığı Star Tv ekranlarında yer alan Sırat diziside beklenilen reytingleri alamadığı için final yapıyor... Tardu Flordun, Rutkay Aziz gibi ünlü oyuncuları kadrosunda toplayan Sırat, ratinglerini toparlayamayınca kaçınılmaz sona geldi. Sırat, 28 Mart Pazartesi...
  4. Diziler Nezaman Final Yapıyor

Diziler Nezaman Final Yapıyor

fatmagülün suçu ne 16 haziranda bitiyor mu fatmagülün suçu ne final mi yapıyor karadağlar bitiyor mu diziler, özetleri, finali, nezaman bitiyor, hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Severek izlediğimiz dizilerden bazıları haziran ayı içersinde sezon finali yapıyor bazıları ise final yapıyor...Geçiyorum şimdi haberin ayrıntılarına Arka Sıradakiler 5 Haziran'da sezon finali yapıyor,...
  5. Tövbeler Tövbesi final yapıyor

Tövbeler Tövbesi final yapıyor

Tövbeler Tövbesi final yapıyor bileniniz var mı? Arkadaşlar Tövbeler Tövbesi dizisini izleyenler Tövbeler Tövbesi final yapıyor haberiniz var mı?

Sayfayı Paylaş