gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Bir kadın hangi kelimeleri kullanıyorsa çok sinirlenmiştir?

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kadınların kullandığı bazı kelimelerin erkekler için düz, bildik anlamlarından öte, farklı mesajları vardır. Bu anlamları bilmeyen erkeklerin işi zordur. İşte kadınların kızgınlıklarını yansıtan ünlem cümlecikleri!!..

"İyi!": Kendisinin haklı olduğunu, tartışmayı noktaladığını gösterir. Artık susmalısınız. Haklı olduğunuzu düşünseniz de.

"Beş dakika": Değişken anlamlı bir kelimedir. O giyiniyor ve siz bekliyorsanız yarım saat demektir. Ama siz tv seyrederken sizden bir şey yapmanızı istediyse ve size beş dakika mühlet verdiyse "beş dakika" gerçekten beş dakikadır.

"Hiç!": Bu kelime fırtına öncesi sessizliktir ve alarma geçmenizi gerektirecek "birşey" var demektir. "Hiç" ile başlayan tartışmalar "iyi" ile biter.

"Devam et!": Bu bir izin değil, ikazdır. Aldanıp da yapmaya devam etmeyin.

"Sesli iç geçirme": Bu bir kelime değildir, ama bu da erkekler tarafından yanlış anlaşılır. Sizin bir aptal olduğunuzu düşünüyordur ve "seninle niye vakit kaybediyorum ki" demek istiyordur.

"Tamam!": En tehlikeli kelimelerden biridir. Yaptığınız hatayı size ne zaman ve ne şekilde ödeteceğini düşünmek için zamana ihtiyacı var anlamına gelir.

"Teşekkür ederim!": Kadınlar tarafından en az kullanılan kelimelerden biridir. Bir kadın size teşekkür ediyorsa, mutlu olup nedenini sormaya kalkmayın. Sadece "birşey değil" deyin ve hemen odadan sıvışın.

2. sahtedüşler

sahtedüşler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    kadınlar herşeye sinirlenirler çünki herşeyi içne atıyolar duygsalalr taptıkmı allahına kadar o yüzden incitilmek canımızı acıtıyorrrrr...

3. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    valla çok doğru :D

Bir kadın hangi kelimeleri kullanıyorsa çok sinirlenmiştir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğretmenleriniz En Çok Hangi Kelimeleri / Cümleleri Kullanırdı?

Öğretmenleriniz En Çok Hangi Kelimeleri / Cümleleri Kullanırdı?

Sevgili Melekler, Hayatımızda bazen hiç unutmadığımız insanlar olur, bunların arasında da öğretmenlerimizden de bir iki kişi yer alır. Bazen sıklıkla kullandıkları kelimeler ve cümleler belleğimize kazındığı için anımsandığı zaman gülümseme yaratır yüzlerde. Aramızda halen öğrenci olanlar olduğu gibi öğrencilik yılları çok gerilerde kalan da var, o nedenle hem günümüzden hem geçmişten...
  2. Demet Akalın Hangi Soruya Sinirlendi?

Demet Akalın Hangi Soruya Sinirlendi?

demet akalın hangi partili Demet Akalın bencede pop müzik söyleyen bayanların arasında birinci :D ARKADAŞININ DOĞUM GÜNÜ PARTİSİNE KATILAN AKALIN'I, GAZETECİLERİN SORUSU SİNİRLENDİRDİ. Demet Akalın geçen gece bir arkadaşının doğum günü partisine katıldı. Foto muhabirleri, Demet Akalın’a parti çıkısında Bengü’nün “Bu yılın birincisi benim, ikincisi kim?” sorusunu hatırlattı. Küplere...
  3. Google'da en çok hangi kelimeler aranıyor?

Google'da en çok hangi kelimeler aranıyor?

Google'da en çok hangi kelimeler aranıyor çok ama çok merak ediyorum. Sürekli olarak aranan bu kelimeleri benim için bulabilir misiniz? Teşekkür ederim.
  4. 2012de googleda en çok hangi kelimeler aranmış

2012de googleda en çok hangi kelimeler aranmış

Melekler benim merak ettiğim hergün sorular sorduğumuz googleda 2012 yılında en çok hangi kelimeler aranmış ?
  5. Bu İkilemelerden Hangilerini En Çok Kullanıyorsunuz?

Bu İkilemelerden Hangilerini En Çok Kullanıyorsunuz?

ikileme sözcükler ikileme örnekleri Sevgili melekler, günlük hayat içinde sık sık kullandığımız ama pek de farkında olmadığımız ikilemeler var. Bunlar anlamsız olmalarına rağmen kurduğumuz cümlelerde daha keskin nitelemeler yapmamızı sağlıyor. Mesela allak bullak oldum, paldır küldür düştüm, yalap şalap iş yaptım diyoruz. Siz bu ikilemelerden hangilerini en çok kullanıyorsunuz?

Sayfayı Paylaş