gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Bir Kadın için en güzel cümle...

Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

Gerçektende bir kadın için en güzel cümle bu hikayenin sonunda belirtilmiş.... Sadakatın simgesi olan bu cümlenin yerini başka hiç bir söz dolduramaz.... Meleklerim daha fazla sizleri merakta bırakmadan sizleri güzel deneme hikayesi ile baş başa bırakıyorum... Umarım beğenirsiniz ve dediklerime katılırsınız... [​IMG]
    Bir Kadın İçin En Güzel Cümle Akşamdan kalma adam, büyük bir başağrısı ile sabah uyanmış.
    Zorlukla gözlerini açıp, yerinden doğrularak, şöyle bir etrafına bakınmış.
    Komodinin üstünde bir bardak su ve iki aspirin duruyor.
    Yatağın ayakucundaki sandalyede elbiseleri temiz ve ütülenmiş..
    Aspirinleri içerken,komodindeki not dikkatini çekmiş;
    ”Sevgilim, günaydın. Kahvaltın mutfakta. Ben alışverişe çıkıyorum, erken dönerim. Seni seviyorum”.
    Kalkıp, giyinmiş ve kahvaltı için mutfağa gitmiş.
    Bakmış oğlu oturmuş, kahvaltı ediyor. Masada da kendi servisi ve gazeteleri duruyor. Oturmuş, kahvaltısına başlamış ve oğluna sormuş;
    Evlat, dün gece ne oldu, biliyor musun? Evet, dün gece saat 3'ü geçiyordu, sarhoş olarak eve geldiğinde. Önce koridordaki sandalyeyi devirdin, ardından kustun, daha sonra da odanın kapısına kafanı çarptın, bir gözün morardı.
    Adam, şaşırmış vaziyette: Anlayamadım. O zaman niye herşey temiz, kahvaltı hazır ve gazetem alınmış?
    Onu mu soruyorsun. Annem seni sürükleyerek yatak odasına götürüp,pantalonunu çıkarmaya çalıştığında,

Bayan, beni yalnız bırakın, ”BeN EvLi Bir AdAMıM” dedin.

2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    son söz yeter bencede haklısın sana katılıyorum tşkler paylaşımın için

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
Bir Kadın için en güzel cümle... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bİr Kadin İÇİn En GÜzel CÜmle..

Bİr Kadin İÇİn En GÜzel CÜmle..

Akşamdan kalma adam, büyük bir başağrısı ile sabah uyanmış. Zorlukla gözlerini açıp, yerinden doğrularak, şöyle bir etrafına bakınmış. Komodinin üstünde bir bardak su ve iki aspirin duruyor. Yatağın ayakucundaki sandalyede elbiseleri temiz ve ütülenmiş.. Aspirinleri içerken,komodindeki not dikkatini çekmiş "Sevgilim, günaydın. Kahvaltın mutfakta. Ben alışverişe çıkıyorum, erken dönerim....
  2. bir kadın için en güzel cümle...!!!!

bir kadın için en güzel cümle...!!!!

adam akşamdan kalma büyük bir baş ağrısıyla uyanmış zorlukla gözlerini açarak, yatağından doğrularak şöyle bir etrafına bakmış komodinin üstünde bir bardak su ve iki aspirin duruyor yatağın ayakucundaki sandalyede elbiseleri ütülenmiş durumda aspirinleri içerken komodindeki not dikkatini çekmiş "sevgilim, günaydın. kahvaltın mutfakta. ben alışverişe gidiyorum. erken dönerim seni...
  3. Bir Kadın İçin En Güzel Cümle!

Bir Kadın İçin En Güzel Cümle!

en güzel cümleler güzel cümleler facebook cümleleri bir kadın için en cümle facebook Akşamdan kalma adam, büyük bir başağrısı ile sabah uyanmış. Zorlukla gözlerini açıp, yerinden doğrularak, şöyle bir etrafına bakınmış. Komodinin üstünde bir bardak su ve iki aspirin duruyor. Yatağın ayakucundaki sandalyede elbiseleri temiz ve ütülenmiş.. Aspirinleri içerken,komodindeki not dikkatini...
  4. En güzel cuma mesajları

En güzel cuma mesajları

cuma mesajları cuma sözleri mesajlari mesajları 2011 mesajı cuma mesajları, günü sözleri, gününe özel sözler, msj, kısa sözleri Günlerin en hayırlısı ve faziletlisi olan mübarek Cuma günü ile ilgili birbirinden güzel sözleri ve mesajları sizlerle paylaşıyorum.Hayırlı Cumalar:) Rabbimiz! Güçsüzlüğümüzü ve Senin isteklerini yerine getirmedeki yeteneksizliğimizi Sana şikayet ediyoruz....
  5. Cuma Günü İçin En Güzel Cuma Mesajları 2014

Cuma Günü İçin En Güzel Cuma Mesajları 2014

cuma mesajları, cuma günü mesajları, en güzel cuma mesajları Sevgili melekler, mübarek cuma gününüzün hayırlara vesile olmasını diliyor, sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz en güzel cuma mesajlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Mübarek cuma gününe özel kısa mesajalr hazırladık sizler için..Herkese Hayırlı Cumalar.. Allahım, aklıma ilim ve hikmet; fikrime, feraset ve...

Sayfayı Paylaş