gebe
  1. İsimsiz

İsimsiz Forum Okuru

BİR KADIN İLGİ GÖSTERİP sonradan ilgisiz kalırsa

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında İsimsiz tarafından paylaşıldı.

Bir kadın seviyorum önceleri bana ilgi gösterdi ama sonradan bana bu hususla alakalı ilgisiz kaldu bu ne demektir arkadaşlarım. Yani Bir kadın ilgisini gösterip sonradan ilgisiz kalırsa ? bu ne demek oluyor?

2. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

demek kı sevmemıs oda yalanmış

3. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    ya öyle yada senin davranislarin onu ürkütmüs ola bilir... ve kendisini geri cekmis ola bilir....

BİR KADIN İLGİ GÖSTERİP sonradan ilgisiz kalırsa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadınların İlgi Alanları Neler

Kadınların İlgi Alanları Neler

kadınların ilgi alanları kadınların ilgi duydukları konular alanları nelerdir neler olabilir Türkiye’nin gerçekleştirdiği anket Türk kadınlarının ilgi alanlarının nasıl değiştiğini ortaya çıkardı. İş yaşamı içerisinde giderek artan bir yere sahip ve eğitim seviyesini her geçen gün geliştiren Türk kadınları için aile en önemli konu olmaktan çıktı ve her zaman görmezden geldikleri,...
  2. fazla ilgili kadın ve fazla ilgisiz erkek?

fazla ilgili kadın ve fazla ilgisiz erkek?

ilgisiz erkek rüyada ilgisizlik 3 aydır birlikte oldugum terazi burcu ama özellikleri daha cok basak a yakın sevgilim ve ben aslan burcu.. en bastan beri ilgisizliginden dolayı ayrılıyorum sonra dayanamayıp birlesiyorum konusunca birkac gün düzeliyor ama sonra yine basa dönüyoruz. ben aramasam aramaz,görüselim demesem görüsmez,görüsünce gözleri hep üzerimde ellerimi bir an olsun...
  3. Kadınların Haydar Dümen'e ilgisi

Kadınların Haydar Dümen'e ilgisi

Haydar Dümen'i tanımayan yoktur.Cinsellik üzerine yazdığı yazılar ve yaptığı açıklamalarla bilinen Dümen,Habertürk'ün sevilen programı 'Yok Daha Neler'e konuk oldu.Bayanların bu yaşta bile ona olan ilgisini anlayamadığını ve buna bir türlü anlam veremediğini belitti. Saba Tümer, Ayşe Özyılmazel ve Oya Germen'in birlikte sunduğu 'Yok Daha Neler' halkın çok sevdiği bir isim olan Dr. Haydar...
  4. bir kadına kürtaj yapıldığı sonradan anlaşılabilirmi?

bir kadına kürtaj yapıldığı sonradan anlaşılabilirmi?

Bir soru daha sormak istiyorum.Acaba bir kadına kürtaj yapıldığı sonradan anlaşılabilirmi?Yani başka bir doktor muayenesinde ortaya çıkarmı?
  5. Kadınların İlgisini Çeken Erkekler

Kadınların İlgisini Çeken Erkekler

Bu konu kadınların aradığı erkeklerin özellikleri hakkında genel bilgilere yer vermektedir. Erkeklerin en merak ettiği sorulardan biri olan "Kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır" sorusuna cevaben yapılan araştırmaların sizlere sonuçlarını paylaşıyoruz. Bakalım biz bayanların ilgisini çeken ve erkeklerde olmasını istediğimiz özellikler nelermiş? İYİ DİNLEYİCİ: Kızlar ilk olarak...

Sayfayı Paylaş