gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

''Bir Kadın Tanıdım'' Dizisi Konusu Tanıtımı

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

bir kadın tanıdım dizisi konusu senaryosu yayın yeri yayın tarihi 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Televizyonda ki diziler kervanına yeni birisi ekleniyor melekler :) Artık hangi kanalda hangi dizi var takip etmek imkansız ,ancak arz-talep meselesinden olsa gerek kanallar seri üretime geçmiş gibi yeni diziler ekrana getirmeye devam ediyorlar.İşte onlardan birisi de son sezonda Kurtlar Vadisini de transfer eden TNTnin yayınlayacağı yeni dizi Bir Kadın Tanıdım.

Eşini ve onun tarafından beraber olmaya zorlandığı adamı öldürerek İstanbul'a kaçan bir köylü kızının hikayesinin anlatılacağı dizide Ekin Türkmen başrolde.Çekimler Kars'ta yakında başlayacak.Dizinin Kasım 2011'de yayında olması planlanıyor.

''Bir Kadın Tanıdım'' Dizisi Konusu Tanıtımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Bir Kadın Tanıdım

Müslüm Gürses - Bir Kadın Tanıdım

Bİr Kadin Tanidim Çok AĞliyordu GÖzÜnden Sel Gİbİ YaŞ Akiyordu Tesellİ Verecek Dost Ariyordu EŞİnden AyrilmiŞ Bİr Halİ Vardi Yarali Kalbİnİ Benden Gİzledİ Yalvardim Yakardim Bİr Sir Vermedİ Acidim Halİne Elİm DeĞmedİ Evİnden AyrilmiŞ Bİr Halİ Vardi DÜnyada Sevİlmek Sevmek Bu Muydu DÜŞtÜĞÜ Yollarda Hayat Doluydu GÖzlerİ Ümİtsİz YaŞla Doluydu EŞİnden AyrilmiŞ Bİr Halİ Vardi __________________
  2. bir kadın tanıdım dizisi ne zaman başlıyor oyuncuları oyuncu kadrosu

bir kadın tanıdım dizisi ne zaman başlıyor oyuncuları oyuncu kadrosu

Kızlar heralde yanlış bilmiyorsam tnt ekranlarından başlayacak diye duydum ama bu dizinin konusu nedir kimler oynuyor oyuncu isimleri varsa resimlerini vermeniz mümkün mü
  3. ''Bir Kadın Tanıdım '' Dizisi Oyuncu Kadrosu

''Bir Kadın Tanıdım '' Dizisi Oyuncu Kadrosu

bir kadın tanıdım dizisi tanıtımı oyuncu kadrosu kimler oynayacak yayın tarihi kanalı resimleri 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler TNT ekranları yepyeni bir diziyle şenlenecek melekler :) ''Bir Kadın Tanıdım''..Dizinin konusu hakkında ki bilgileri daha önce forumumuzda sizlerle paylaşmıştık.Şimdi ise dizinin oyuncu kadrosu hakkında bilgiler verelim. Başrollerini Ekin Türkmen ve Ertan...
  4. ''Pis Yedili'' Dizisi Konusu ve Tanıtımı

''Pis Yedili'' Dizisi Konusu ve Tanıtımı

pis yedili dizisi konusu tanıtımı yayın kanalı yayın tarihi 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Show tv ekranlarında yayına başlayacak olan Pis Yedili dizisi 18 -25 Ekim tarihleri arasında ekranlarda olacak melekler :) Bu eğlenceli filmin başrollerinden biri uzun yıllardır dizi projelerine bir türlü evet demeyen Ayşegül Aldinç'e ait.Dizinin konusu ise kısaca şöyle; Mahalledeki lise...
  5. Tek Başımıza Dizisi Konusu ve Tanıtımı

Tek Başımıza Dizisi Konusu ve Tanıtımı

tek başımıza dizisi konusu oyuncu kadrosu tanıtımı fragmanı hangi kanalda oynayacak hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Reyting kurbanı dizilerin yayından kalkmasıyla birlikte yeni diziler yayınlamaya başlıyor melekler...Star tv ekranlarında yayınlanacak olan Tek Başımıza diziside bunlardan biri...Başrollerinde Bir İstanbul Masalı dizisi ile sevilen Ahu Türkpençe, Başak Köklükaya...

Sayfayı Paylaş