gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

''Bir Kadın Tanıdım '' Dizisi Oyuncu Kadrosu

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

bir kadın tanıdım dizisi tanıtımı oyuncu kadrosu kimler oynayacak yayın tarihi kanalı resimleri 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler TNT ekranları yepyeni bir diziyle şenlenecek melekler :) ''Bir Kadın Tanıdım''..Dizinin konusu hakkında ki bilgileri daha önce forumumuzda sizlerle paylaşmıştık.Şimdi ise dizinin oyuncu kadrosu hakkında bilgiler verelim.

Başrollerini Ekin Türkmen ve Ertan Saban'ın paylaştığı dizinin senaryosu Seda Altay'a ait.Yönetmen ise Murat Düzgünoğlu olacak.Diğer oyuncu kadrosunun ise tiyatrocu ağırlıklı güçlü bir ekip olacağı söyleniyor.

''Bir Kadın Tanıdım '' Dizisi Oyuncu Kadrosu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Çocuk Sevdim Dizisi Oyuncu Kadrosu

Bir Çocuk Sevdim Dizisi Oyuncu Kadrosu

bir çocuk sevdim dizisi oyuncuları oyuncu kadrosu yayın tarihi resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Ekranların yeni dizilerinden ''Bir Çocuk Sevdim'',Eylül ayında izleyicilerle buluşacak melekler :) İstanbul Kadırga'da çekimlerine devam edilen dizinin usta oyuncu kadrosu göze çarpıyor. ÇETİN TEKİNDOR Dizide Turan Usta rolünde yılların başarılı tiyatro ve sinema oyuncusu Çetin...
  2. bir kadın tanıdım dizisi ne zaman başlıyor oyuncuları oyuncu kadrosu

bir kadın tanıdım dizisi ne zaman başlıyor oyuncuları oyuncu kadrosu

Kızlar heralde yanlış bilmiyorsam tnt ekranlarından başlayacak diye duydum ama bu dizinin konusu nedir kimler oynuyor oyuncu isimleri varsa resimlerini vermeniz mümkün mü
  3. ''Bir Kadın Tanıdım'' Dizisi Konusu Tanıtımı

''Bir Kadın Tanıdım'' Dizisi Konusu Tanıtımı

bir kadın tanıdım dizisi konusu senaryosu yayın yeri yayın tarihi 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Televizyonda ki diziler kervanına yeni birisi ekleniyor melekler :) Artık hangi kanalda hangi dizi var takip etmek imkansız ,ancak arz-talep meselesinden olsa gerek kanallar seri üretime geçmiş gibi yeni diziler ekrana getirmeye devam ediyorlar.İşte onlardan birisi de son sezonda Kurtlar...
  4. Suskunlar dizisi oyuncu kadrosu

Suskunlar dizisi oyuncu kadrosu

Suskunlar dizisi oyuncu kadrosu Selam arkadaşlar fragmanlarından çok ilgimi çekti acaba bu Suskunlar dizisi oyuncu kadrosunda kimler var?
  5. Firuze Dizisi Oyuncu Kadrosu

Firuze Dizisi Oyuncu Kadrosu

firuze oyuncu kadrosu, firuze dizisi oyuncuları, firuze oyuncu kadrosu Sevgili melekler, Show Tv'nin ses getireceğini düşündüğü yeni dizisi Firuze'nin çekimleri Eylül ayında başladı. Yapımcılığını Mahsun Kırmızıgül'ün üstlendiği dizinin oyuncu kadrsou da belli oldu. İşte yeni dizilerden Firuze'nin oyuncu kadrosunda yer alan isimler... Dizinin başrollerinde, Haluk Piyes, Ceren...

Sayfayı Paylaş