gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Bır kadın

Konu, 'Kadınlar' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Bir kadın ; Ocağın kenarında Yalnızlığını yakıyor
    Küllerle eziyor sevdasını
    Gözlerinde yaş
    Eli titriyor küle dokunuşlarında
    Ölmeyi yaşamaktan güzel buluyor
    Biliyor çünkü her dakika acı çekiyor
    Sevmiyor artık kimseyi...
    Eskilere dalıyor sarmıyor anılar
    Etrafına bakıyor herkes yabancı
    Şaşırıyor...anlayamıyor...Kanıyor

Bir kadın;
    Gömülmüş sevdaları hatırlıyor
    Ohh! Diyor iyi ki gömmüşüm
    Yaşadıkları geliyor aklına
    Dalıyor gözleri ateşin kıvılcımlarına
    Bir kahkaha atıyor
    Ardından hıçkırıklara boğuluyor
    Taşıyamıyor hayatın yükünü
    Yüzü soluk,gülmüyor gözleri
    Boşuna yaşamışım diyor
    Konuşmak istiyor
    [​IMG] Konuşamıyor...anlıyor...susuyor

Bır kadın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bır kactane onerım var

bır kactane onerım var

KURU CİLDE HAVUÇ, YAĞLLI SAÇLARA KEKİK.. Hayatı; kaliteli, sağlıklı, sevgi dolu ve neşeli yaşamak hepimizin isteği... Ben de bu konuda sizlere yardımcı olabilmek için çabalıyorum. Mesleki deneyimlerimi sizlerle paylaşıyorum. Hayat her zaman istediğimiz gibi yürümüyor. Güçlü olup zorlukların üstesinden gelmeliyiz. Hayatımızı kendimize göre yönlendirmeliyiz. Bunları yapabilmemiz için...
  2. bır kara fatmanın gunlugu:):)

bır kara fatmanın gunlugu:):)

Dün gece yine ölümle burun buruna geldim. Kendime bir zarar geleceginden degil ama karim Cemile ne yapar sonra. Biz aksam yemegimizi genelde saat 11-12 gibi yerdik, ama ev sahiplerimizin misafiri geldiginden geç vakitlere kadar oturup yatmadilar. Neyse ki konuklarin gitmesiyle birlikte uykuya daldilar. Bir süre ortaligin sakinlesmesini bekleyip, yiyecek toplamaya basladim. Bugün...
  3. bır kadın fenomenı

bır kadın fenomenı

Dünde kalmış acısıyla kadın Evladın öldü haberiyle Aklını yitirmiş şehit anası kadın Üşüyen yavrusunu nefesiyle ısıtan Verecek ekmek bulamayan Ama sevgisiyle çocuk büyüten kadın Dövülen dört duvar içine hapsedilen Gençliği çürütülmüş Yaşlı bir giysi giydirilmiş Zarif edalı güzel kadın Yüz çehresindeki her çizgide Bir ömürlük acı taşıyan kadın Elle tutulmayacak kadar hassas...
  4. Bır kadının objektıfınden kadın???‏

Bır kadının objektıfınden kadın???‏

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş