gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Bir Kadını Anlamak İçin.. (Bryan Adams)

Konu, 'Çöplük' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Cangülüm

Cangülüm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bir Kadını Anlamak İçin.. (Bryan Adams)

çok güzeldi teşekkürler.

3. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bir Kadını Anlamak İçin.. (Bryan Adams)

saol canım teşekkürler

Bir Kadını Anlamak İçin.. (Bryan Adams) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadını anlamak(alıntıdır)

kadını anlamak(alıntıdır)

Ben inanıyorum ki kadın kısmısını anlamak erkek kısmısına daha çocukken öğretilmeli. Olay basit yaw! Erkekler marstan kadınlar venüsten gelirler, sonra da gidebildikleri yere kadar giderler. Dün aksam benim bacıyı bi ziyaret edeceğim tuttu. Ne zamandır görmemiştim, hem evde yemek de yoktu, e sonuç olarak iki ile ikiyi toplarsanız dört olur. Bizim bacı, Aylin (ismi aslında...
  2. AnLamak İçin Görmek Lazım..!

AnLamak İçin Görmek Lazım..!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Everything I do - Bryan Adams akor

Everything I do - Bryan Adams akor

everything i do akor bryan adams everything i do akor INTRO [C] [G] [F] [G] [C] Look into my eyes, [G] you will see [F]what you mean to [G]me Search your [C]heart, search your [G]soul and when you [F]find me there, youll [C]search no [G]more Dont [Dm]tell me its not worth [C]trying [Dm]for You cant [Dm]tell me its not worth [C]dying [Dm]for You...
  4. Bryan Adams / Everything I Do

Bryan Adams / Everything I Do

brean adams brean adems Bugün sabahtan beri bıkmadan dinlediğim bir şarkı sizle paylaşmak istedim :) Look into my eyes you will see What you mean to me Search your heart search your soul And when you find me there you`ll search no more Don`t tell me it`s not worth tryin` for You can`t tell me it`s not worth dyin` for You know it`s true Everything I do I do it for you Look into my...
  5. Hayatı anlamak için  ölümü anlamak

Hayatı anlamak için ölümü anlamak

hayatı anlamak ölümü anlamak ile ilgili sözler hayatı anlamakla ilgili sözler Basit gibi duran bazı sözler vardır hani,derinliğinde kaybolduğumuz.:hayal: Hayatı anlamlandırmaya ve anlamaya çalışırken aslında önce ölümü mü anlamalıyız düşüncesi geldi aklıma.Belkide ölümü anlamak daha basit geldi hayatı kurcalamaktan.Çünkü durduğumuz yerin koordinatları önemlidir hayatı anlamaya...

Sayfayı Paylaş