gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Bir Kadinin 36 Farkli hali...

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Bir Kadinin 36 Farkli hali...

çok ilginç...yani bakımlı ve bakımsız kadın arasındaki farkı da gösteriyor.ne kadar fark var ama arada tanımak imkansız...emeğine sağlık canım

Bir Kadinin 36 Farkli hali... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bİr Kadinin AŞki (ayŞe Arman' Dan )

Bİr Kadinin AŞki (ayŞe Arman' Dan )

Karımı 1998'in sonbaharında kaybettim... Yedi senelik evliliğimizin iki senesini kanser tedavisi için hastanelerde geçirmiştik. Karım, her evlilik yıldönümümüzde ikimizin fotoğrafını çerçeveler, "Bunlar bizim hayatımızın gölgeleri" derdi.. Öldüğünde, yedi tane resmimiz vardı. 97'in bir gecesinde onu aldattım. Oysa ona sürekli onu ne kadar çok sevdiğimi ve sonsuza kadar sadık...
  2. Bir Kadinin ortalama 111 cantasi varmis :)

Bir Kadinin ortalama 111 cantasi varmis :)

Bir kadinin ortalama 111 cantasi oluyor Bir kadının ortalama 111 çantası oluyor 30 yaşlarında bir kadın en az 21 çantaya sahip ve her üç ayda bir yeni bir çanta satın alıyor. Bu demek oluyor ki, hayatı boyunca bir kadının 111 çantası oluyor. Sienna Miller gibi ünlüler de markaların popülerite kazanmasına yardımcı oluyor. Artık kadınlar için çanta, bir moda aksesuarından çıkıp, ‘hayat...
  3. Bu cok farkli bir Sinek

Bu cok farkli bir Sinek

Bir Kadinin Günlügü...

Kadının Günlüğü : Bugün üç yıl bitti. Onun karşısına gelinlikle çıktığım günkü kadar mutluyum. Tanrım, onu ne kadar seviyorum. Mükemmel bir erkek,cazibeli, yakışıklı, anlayışlı,sevecen, her şey var. Bugün Cumartesi,bıraktım arkadaşlarıyla eğlensin. En sevdiği yemek olan pastırmalı Kurufasulye ile pilav yapıyorum. Pişti, demleniyor.Banyo yaptım, en sevdiği kıyafeti giydim. Yemekten sonra,...
  5. Bir Kadinin Anne Olma Hikayesi

Bir Kadinin Anne Olma Hikayesi

​Arkadaslar okurken gozyaslari icinde kaldigimm tuylerimin diken diken oldugu bu gerçek bir yasam oykusunu sizinle paylasmak istedim..bunu ozellikle isyan eden,,umutsuzluga dusen , hamile kalamiyorum diye uzulenarkadaslar LUTFEN OKUSUN!!!!!!!!! iste yasadiklarini bir siteye anlatan kadinin oykusu; Nereden başlasam diye çok düşündüğüm şu an için umut olan ama bir dönem sancılarla geçirdiğim...

Sayfayı Paylaş