gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Bir kadının aşkı...

Konu, 'Kadınlar' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Kadınlar hisseder derler arkadaşlar gerçekten kadınlar hissediyorlar bununla ilgili güzel bir hikaye...Hep beraber okuyalım :tik: Karımı 1998'in sonbaharında kaybettim... Yedi senelik evliliğimizin iki
    senesini kanser tedavisi için hastanelerde geçirmiştik. Karim, her evlilik
    yıldönümümüzde ikimizin fotoğrafını çerçeveler, "Bunlar bizim hayatimizin
    gölgeleri" derdi.. Öldüğünde, yedi tane resmimiz vardı.

97'in bir gecesinde onu aldattım. Oysa ona sürekli onu ne kadar çok
    sevdiğimi ve sonsuza kadar sadık alacağımı söylerdim. Ölmeden iki hafta önce yine aynı şeyi tekrarladım. Tuhaf bir gülümsemeyle baktı bana ve sadece: "Biliyorum" dedi. İzmir’e kar yağdığı gün, yani bir ay önce,evdeydim. Fotoğraflarımıza bakıyordum yine... Her çerçevenin altında bir
    harf olduğunu ilk kez o gün fark ettim.
    - A.
    - R.
    - K.
    - A.
    - S.
    - I.
    - N.
    Gerisi için yılları yetmemişti. Ama sanırım "Arkasına bak" yazmaya filan
    niyetlenmişti. Hemen çerçevelerin arkasına baktım. Hiçbir şey yoktu. Sonra
    bir şey dürttü beni, hepsini teker teker söktüm. inanabiliyor musunuz, her
    birinin arkasından bir mektup çıktı! Geçirdiğimiz her sene için sevgi dolu
    sözler yazmıştı.
    1997'deki resmimizin içinden çıkan zarf ise simsiyahtı. Ve içinden su
    sözler çıktı:
    "14 Mart 1997/Gözlerin bana başka birine dokunmuş gibi baktı/ Söylemene
    gerek yok, biliyorum..."
    2002'deyiz. Onu kaybedeli 4, aldatalı 5 yıl oluyor.
    İçim acıyor simdi.
    Çünkü kadınlar biliyor, hissediyor...
    Seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et, çünkü; aşk sessiz, sevgi
    dilsizdir...

Bir kadının aşkı... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. --->>Biri Bana Aşkı AnLAtsın !!!!

--->>Biri Bana Aşkı AnLAtsın !!!!

Bilmiyorum ben filmlerdeki aşkları. Daha doğrusu aşkı bilmiyorum ben. Hadi birisi anlatsın bana aşkı baştan. Nedir bu imkansız olan...... Aç kalmayı göze alabilmek midir, bir garibanın sofrasında aşk? Yoksa son model üstü açık bir arabanın, hava yastıklı koltuğunda mı gizlidir aşk? Onun gülüşünde bulmak mıdır gülümsemeni, hüznünü almak istemek midir onun? Acılarını almak istemek midir? Sen...
  2. Aşkı Kadın Başlatır!

Aşkı Kadın Başlatır!

Evlilik teklifi genelde erkeklerden gelir ama ilişkiyi kim başlatır? Erkeklerin başlattığını sanıyorsanız yanılıyorsunuz... Yemeğe çıkma ve evlilik teklifi genelde erkekerden gelir ama ilişkiyi kim başlatır? İlişkileri erkeklerin başlattığına inanıyorsanız, yanılıyorsunuz! Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Fizyoloji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tuncay Özgünen, "Aşk hiçbir...
  3. ---------Kadın ve Erkeğin aşkı----------

---------Kadın ve Erkeğin aşkı----------

Kadın ve Erkeğin aşkı Başından büyük bir aşk geçmemiş her kadın için, bu bir eksikliktir; Başından büyük bir aşk geçmiş her erkek için ise, bu bir fazlalıktır. Erkeğin hayatında belki bir aşka yer vardır. Kadının ise aşkında belki bir hayata... Erkekler deli gibi aşık olurlar, zamanla akıllanırlar. Kadınlar ise akıllı gibi aşık olurlar, zamanla delirirler. Aşk, kadını ve erkeği...
  4. Kadınların aşkı

Kadınların aşkı

Amerikalı antropolog Prof. Dr. Helen Fisher, on beş yıl boyunca altmış iki ülkede yaptığı araştırmayı sonuçlandırmış. Araştırma ise kadının aşkının ne kadar sürdüğü üzerine. Sunday Times'da yer alan habere göre, kadının erkeğe duyduğu aşk en fazla dört yıl sürüyor. Kadının âşık olmasını sağlayan beyin kimyasalları üç yıl içinde tükeniyor. Dördüncü yılda ise kadın yeni bir aşk bulmak üzere...
  5. Bir dizi aşkı daha

Bir dizi aşkı daha

mehmet akif alakurt ve sevgilisi mehmet akif alakurt sevgilisi selin demiratar maraz ali maraz alinin Her dizide sevgiliyi oynayanlar ilişkilerini gerçek hayatada taşıyor...Bir dizi aşkı daha bakalım bu ne kadar sürecek :tik: Adanalı dizisinin oyuncuları, gerçek hayattaki aşklarını saklamıyorlar... “Adanalı”nın Maraz Ali’si Mehmet Akif Alakurt, önceki gün sevgilisi Selin Demiratar ile...

Sayfayı Paylaş