gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Bir kadının elini neden öpersiniz diye sormuşlar...

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Kadının Elini Neden Öpersiniz?
    Fransız erkeğine sormuşlar. 'Kadının elini niye öpersiniz?' diye.

Fransız cevaplamış ' Kadına saygı duyarım. Erkek ile bir bütünü tamamlar.'

Alman erkeğine sormuşlar. 'Kadının elini niye öpersiniz?'

Alman cevaplamış 'Kadın kutsaldır. Hayatın devamını sağlar, doğurur.'

Türk erkeğine sormuşlar. 'Kadının elini niye öpersiniz?'

:haha::haha:

Son düzenleme: 16 Aralık 2008
  2. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bir kadının elini neden öpersiniz diye sormuşlar...
    :haha::haha:ay alemsin yaa süperdii

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Bir kadının elini neden öpersiniz diye sormuşlar...

:hhh::hhh::hhh: çok hoştu yaa emeğine sağlık

Bir kadının elini neden öpersiniz diye sormuşlar... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeklere Sorduk Ne Olacaksınız Diye

Bebeklere Sorduk Ne Olacaksınız Diye

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Erkekler Kadınların Elini Neden Öperler..

Erkekler Kadınların Elini Neden Öperler..

erkek kadını öperken Fransız erkeğine sormuşlar '' Kadının elini neden öpersiniz?'' diye Fransız cevaplamış ''saygı duyarım erkekle bir bütünü tamamlar'' Alman erkeğine sormuşlar '' kadının elini neden öpersiniz?'' Alman cevaplamış ''Kadın kutsaldır hayatın devamını sağlar doğurur'' Türk erkeğine sormuşlar ''Kadının elini neden öpersiniz?'' Türk erkeği cevaplamış _''bir yerden...
  3. sormuşlar bir bilgine:HAYAT ne? diye...

sormuşlar bir bilgine:HAYAT ne? diye...

sormuşlar bir bilgine:HAYAT ne? diye Demiş bilgin iki yönlü bir yol devam eder bilinmezse, Sen görmemezlikten gelsende vardır bir yoldaş her köşesinde Bazen çıkarsın zorlukla dar bir yokuştan bazende aşarsın dertleri, sanki uçuyormuş gibi inerek bur adan Peki SEVGİ nedir?Demiş biri Kalbine sığmayacak kadar geniş Dedikodusunu yapamayacağın kadar temiz, kokusunu...
  4. bir kadın kalp hizasında yaratıldı sevilsin diye

bir kadın kalp hizasında yaratıldı sevilsin diye

Bir çocuğu okşar gibi incitmekten korkarak sevmeli erkek kadını.. ama hiç bir kadın çocuk muamelesi görmek istemez. ...söylediği şeyler çocukça da olsa dinlenilmesini,dikkate alınmasını ister. Yani bir kadının çocukluk yapmasına izin vereceksiniz; ama asla onu bir çocuk olarak görmeyeceksiniz.. Bir kadın güçlüdür aslında.hatta erkeklerden çok daha güçlüdür. ama bu gücünü herzaman ortaya...
  5. Gülşen- Ellerinden Öper Şarkı Sözleri

Gülşen- Ellerinden Öper Şarkı Sözleri

ELLERİNDEN ÖPER Senin gibisi bir daha gelmez Temennim gelmesin de zaten Ben daha önce hiç sevilmemişim Bunu seninle öğrendim şahsen Ben daha önce hiç sevilmemişim Bunu seninle öğrendim şahsen Tercümesi yok,tecrübesi yok Yeniyim ben daha buralarda Bildiğimi de unutturuyor Kokun esince rüzgarla Ellerinden öper artık seninim Saçım,yüzüm,gelgit aklımla Her şeyimle işte anlayacağın...

Sayfayı Paylaş