gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Bir kadının günlüğü...

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bugün üç yıl bitti. Onun karşısına gelinlikle çıktığım günkü kadar mutluyum. Tanrım, onu ne kadar seviyorum. Mükemmel bir erkek,cazibeli, yakışıklı, anlayışlı,sevecen, her şey var.

Bugün Cumartesi,bıraktım arkadaşlarıyla eğlensin. En sevdiği yemek olan pastırmalı Kurufasulye ile pilav yapıyorum. Pişti, demleniyor.Banyo yaptım, en sevdiği kıyafeti giydim. Yemekten sonra, şöminenin karşısına bir şişe kırmızı şarapla uzanacağız.. Eve geldi sonunda. Beni öpüşü biraz soğuktu, aklı başka yerde sanki. Aman Tanrım, yoksa? Tüm cilvelerime rağmen, bana yanaşmadı. Arkadaşlarıyla ne yaptığını sordum, ağzında birşeyler Geveledi. Yemekte biraz keyfi yerine gelir gibi oldu, ama hala dalgın,hala uzak,hala kabuğuna çekilmiş.

Herhalde ÖTEKİNİ düşünüyor.Benden genç mi acaba? İşyerindeki sarışın pazarlama temsilcisi olmasın?

Şöminenin karşısında şarabımızı yudumlarken, artık dayanamadım "neyin var?" diye sordum. Gülümsedi, zoraki bir gülümseme, acı dolu, uzaklık dolu.. "Yok birşeyim" diye geçiştirdi.

O gürül gürül yanan aşkın bu kadar çabuk biteceğine inanamıyorum, daha dün bana ebediyete kadar benimle olmak istediğini söylüyordu. Bugün aramızda iletişim kopukluğu başladı bile.Belki de kilo alıyorum.

Çok mu vır vır yapıyorum? Elini tuttum. Elimi okşadı,ama eller hissiz, parmak uçları soğuk... Stepe başlasam?

Çocuk istesem? Yalan, yalan, yalan. Kendimi kandırmaktan başka bir şey değil bunlar.

Bitti...Bittti...Bitti. Tanrım, ölmek istiyorum. Kendimi son kez onun kollarına attım. Ağlaya ağlaya uykuya dalmışım.

Bir kadının günlüğü... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadının Günlüğü:

Kadının Günlüğü:

Kadının Günlüğü: Bugün üç yıl bitti. Onun karşısına gelinlikle çıktığım günkü kadar mutluyum. Tanrım, onu ne kadar seviyorum. Mükemmel bir erkek, cazibeli, yakışıklı, anlayışlı,sevecen, her şey var. Bugün Cumartesi, bıraktım arkadaşlarıyla eğlensin. En sevdiği yemek olan pastırmalı kurufasulye ile pilav yapıyorum. Pişti, demleniyor. Banyo yaptım, en sevdiği kıyafeti giydim. Yemekten sonra,...
  2. bir kadının aşk günlüğü :-)))‏

bir kadının aşk günlüğü :-)))‏

bir kadının aşk günlüğü > > > > Biriyle tanıştım .. > Çok hoş > Galiba o da benden hoşlandı > Bakışlarından anladım > Hem hoşlanmasa neden telefonumu >istesin ? > > > > Acaba arayacak mı ? > Aslında ben de onu ararsam olur >ama çok hevesli olduğumu anlamasın > > > > Aradı > Sesini duyunca çok heyecanlandım > Saçma sapan konuştum...
  3. bir kadının günlüğü...

bir kadının günlüğü...

bir kadının günlüğü hayat kadının günlüğü bir genç hamile günlükleri oku Kadının Günlüğü : Bugün üç yıl bitti. Onun karşısına gelinlikle çıktığım günkü kadar mutluyum. Tanrım, onu ne kadar seviyorum. Mükemmel bir erkek,cazibeli, yakışıklı, anlayışlı,sevecen, her şey var. Bugün Cumartesi,bıraktım arkadaşlarıyla eğlensin. En sevdiği yemek olan pastırmalı Kurufasulye ile pilav yapıyorum....
  4. Mutsuz bir kadının günlüğü

Mutsuz bir kadının günlüğü

Kocasının onu mutlu etmesini istiyor ve sonunda bakın neler oluyor.:D 1. Gün Dun gece 25. evlilik yıldönümümüzü kutladık..aman ne kutlamaydı..evlendiğimiz geceyi tekrar canlandıralım dedik, güzelce yemeğimizi yedik şarap içtik dansettik ve sıra yatağımıza girmeye gelince benim adam ne yaptı dersiniz? Kendini banyoya kilitleyip bütün gece ağladı!! 2. Gün Kocam bugün bana çok önemli bir sır...
  5. Erkek Bir Günlüğüne Kadın Olursa !

Erkek Bir Günlüğüne Kadın Olursa !

erkekler ve kadınlar erkek kadın ilişkisi Erkekler bütün günlerini evde geçiren eşlerinin hiçbir iş yapmadıkları konusunda zaman zaman eşlerini irdeler melekler :) Oysa bir gün evde kalıp ev temizliği, bulaşık, çamaşır, ütü ile uğraşsalar bakalım akşam oturmaya dermanları kalır mı ? :) İşte bu durumu anlatan çok komik bir hikaye ile karşınızdayız. Biz çok beğendik, bakalım siz de beğenecek...

Sayfayı Paylaş