Bir Kadının Kalbi Nasıl Kazanılır

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Bir Kadının Kalbi Nasıl Kazanılır
bir erkek 10 günde nasıl kazanılır bir kadının kalbi nasıl kazanılır tıp kadınların güveni kadının güveni
Rüyalarınızdaki kadını en nihayetinde bulduğunuzu düşünüyorsunuz. Ancak onun sizden hoşlanıp hoşlanmadığından emin değilsiniz. Şimdi en zor olan, hayatınızın kadınının kalbini kazanmak! İşte size birkaç ipucu... Masallar Kadınların bir çoğu çocukluklarında masal okumaktan büyük zevk almışlardır. Ayrıca kadınların romantik filmlere dayanamadıkları da bir gerçektir. Yapmanız gereken tek şey, sevdiğiniz kadına bir masal yazın. Nasıl etkilendiğini göreceksiniz!

Aşk şarkıları
Emin olun, hiçbir kadın kendisi için yazılmış bir aşk şarkısına hayır diyemez. Dikkat etmeniz gereken tek unsur doğru ortamı beklemeniz!

CD`ler, kasetler
Sesine güvenmeyen erkekler endişelenmesin. Belki şarkı söyleyemiyorsunuz, ama sevdiğiniz kadına aşk şarkılarından oluşan bir albüm . hediye edebilirsiniz. Hatta farklı parçalardan derlediğiniz bir albüm daha da iyi olur. Böylece emek verdiğiniz anlaşılır.

Balonlar
Sevdiğiniz kadının işe giderken hangi yollardan geçtiğini biliyor musunuz? Eğer biliyorsanız işiniz çok basit. Yol boyunca bütün ağaçlara, sokak lambalarına kalpli balonlar asın. Ayrıca balonların üstüne sadece ikiniz için anlamı . olan birşeyler yazın. Etki mükemmel olacak.

Telesekreter
Biraz cesaretli olun! Sevdiğiniz kadının hangi parçayı sevdiğini biliyorsanız, telesekreterine bu parçayı kaydedin. Tabii birkaç tatlı söz söylemeyi de unutmayın.

Haftasonu gezileri
Maddi açıdan durumunuzda bir sorun yoksa, sevdiğiniz insanla birlikte haftasonu gezilerine katılın. Değişik mekanlar sizin yakınlaşmanızı sağlayacaktır. Ayrıca böylece birbirinize ne kadar uyduğunuzu da anlayabilirsiniz.

Kiz beni seviyor Bende onu seviyorum fakat bana guvenmiyor guvenini kazanmam gerektigini soyluyo inanmiyor sevgime bana yardimci olun lutfen :/

Basit ona değer verdiğini hissettireceksin bunu sadece sözlerle değl, hareketlerinle de belli etmen lazım. Kötü zamanlarında yanında olacaksın, romatintik davranmalı ve onu sevdiğini hissettirmelisin. Güven zamanla kazanılan birşey hareket ve davranışlarınla belli edersen zamanla sana güvenecektir istersen şu yazıya göz at istanbul.net/blog/kadinlarin-kalbi-nasil-kazanilir/[/URL]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri