gebe
?

Bir Kadinin meslegi bir erkegin ona bakis acisini degistirirmi???

1. Evet, tabiki

oy sayısı 6
    85,7%
  2. Hayir, sanmiyorum

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Bilmem hem bananeki :)

oy sayısı 1
    14,3%
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Bir Kadinin meslegi bir erkegin ona bakis acisini degistirirmi???

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Bir Kadinin meslegi bir erkegin ona bakis acisini degistirirmi??? Yorumlarinizi bekliyorum...:23:

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Bir Kadinin meslegi bir erkegin ona bakis acisini degistirirmi???
    bence değiştirir mesleğine göre bayanın konumuda farklıdır tabi gerçi burda herkesi yinede aynı kefeye koymak istemiyorum ama kariyere göre değişebilir ben bundan yanayım yani;)

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Kesinlikle değiştiriyor, onu bilir onu söylerim. Tecrübeyle sabittir, etrafta bunu çok görüyorum :)

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

kesinlikle değiştirir ve bu sadece erkeklerin bakış açısıyla değil genel olarak dünya üzerindeki tüm insanlarda değiştirir.

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle değiştirir.kadının mesleği onunkine nazaran daha iyiyse kıskanclıkta devreye girer ve olayın kendi isteği doğrultusunda gelişmesine yön verir.eğitimde bile kadının konumu erkekten yüksekse bir şekilde uyumsuzluk olur.

6. bayan darsi

bayan darsi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    değiştirir mesela kadın calısıyor ama evlendiler cocukları oldu iş bırakmak zorunda kalır bakıcı tutmazlar mesela..

7. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    bence de değiştirir .

Bir Kadinin meslegi bir erkegin ona bakis acisini degistirirmi??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aci Bİr ÖykÜ

Aci Bİr ÖykÜ

ACI BİR ÖYKÜ Askerliğini bitirmiş olan genç askerliğini yaptığı şehirden ailesini aradı: -Anne baba, eve dönüyorum, ama sizden bir şey rica ediyorum. Yanımda bir arkadaşımı da getirmek istiyorum. -Memnuniyetle, onunla tanışmak isteriz, diye cevapladılar.Oğulları, -Bilmeniz gereken bir şey var diye devam etti. -Arkadaşım savaşta ağır yaralandı.Bir mayına bastı ve bir koluyla ayağını...
  2. mutlu bir erkegin gunlugunden...

mutlu bir erkegin gunlugunden...

Karim ve ben bir evliligi sonsuz yapmanin sirlarini kesfettik... Haftada iki kere, güzel bir restoranta gideriz, biraz sarap, biraz güzel yiyecek... Sali günleri o gider, Cumalari ben... Ayri yataklarda yatariz... Onunki izmir'de, benimki istanbul'da. .. Karimi her yere götürürüm... Ama her seferinde dönüs yolunu bulur... Yildönümümüz icin karıma nereye gitmek istedigini sordum... O da...
  3. Bir Kadinin Günlügü...

Bir Kadinin Günlügü...

Kadının Günlüğü : Bugün üç yıl bitti. Onun karşısına gelinlikle çıktığım günkü kadar mutluyum. Tanrım, onu ne kadar seviyorum. Mükemmel bir erkek,cazibeli, yakışıklı, anlayışlı,sevecen, her şey var. Bugün Cumartesi,bıraktım arkadaşlarıyla eğlensin. En sevdiği yemek olan pastırmalı Kurufasulye ile pilav yapıyorum. Pişti, demleniyor.Banyo yaptım, en sevdiği kıyafeti giydim. Yemekten sonra,...
  4. Bir Kadinin Anne Olma Hikayesi

Bir Kadinin Anne Olma Hikayesi

​Arkadaslar okurken gozyaslari icinde kaldigimm tuylerimin diken diken oldugu bu gerçek bir yasam oykusunu sizinle paylasmak istedim..bunu ozellikle isyan eden,,umutsuzluga dusen , hamile kalamiyorum diye uzulenarkadaslar LUTFEN OKUSUN!!!!!!!!! iste yasadiklarini bir siteye anlatan kadinin oykusu; Nereden başlasam diye çok düşündüğüm şu an için umut olan ama bir dönem sancılarla geçirdiğim...

Sayfayı Paylaş