gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Bir Kadinin ortalama 111 cantasi varmis :)

Konu, 'Magazin' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Bir kadinin ortalama 111 cantasi oluyor Bir kadının ortalama 111 çantası oluyor
    30 yaşlarında bir kadın en az 21 çantaya sahip ve her üç ayda bir yeni bir çanta satın alıyor. Bu demek oluyor ki, hayatı boyunca bir kadının 111 çantası oluyor. Sienna Miller gibi ünlüler de markaların popülerite kazanmasına yardımcı oluyor.

Artık kadınlar için çanta, bir moda aksesuarından çıkıp, ‘hayat tarzı’ sembolü oldu.
    Haberin devamı

Bir kadının çanta sendromunu aşabilmesi için, sadece bir, iki, üç veya dört çantaya sahip olması yeterli değil. Yapılan bir araştırmada, 30 yaşlarında bir kadın en az 21 çantaya sahip ve her üç ayda bir yeni bir çanta satın alıyor.

Bu demek oluyor ki, hayat süresi boyunca bir kadının 111 çantası oluyor. Yapılan araştırmada kadınlardan yüzde 5’i, en az 100 çantaya sahip olduğunu itiraf ediyor.

Kadınlara “neden bu kadar çok sayıda çantaya gerek duyuyorsunuz” sorusunun sorulduğu araştırmada, 10 kadından 7’si “ne zaman hangi çantanın hangi kıyafete uyacağını bilemezsiniz” şeklinde cevap verdi.
    Nicole Richie ve Lindsay Lohan

Araştırmada, kadınlara en pahalı çantalarının hangisi ve ne kadar harcadıkları da soruldu. 30’lu yaşlardaki kadınların çanta için, 20’li yaşlardaki kadınlardan üç misli daha fazla para harcadıkları belirlendi. Kadınlar, en begendikleri ve sevdikleri markaların ise Mulberry ve Chloe olduğunu söylediler.

Aslında kadınların en fazla üç farklı çantayı kullandıkları, diğerlerini ise gerektiği olduğu zamanlarda dolaptan çıkardıkları ortaya çıktı.

İngiltere’de, çanta modasını popüler olmasını sağlayan ilk kişi, İngiltere eski Başkanı Margaret Thatcher. Bugün onun adımlarında ilerliyenler ünlü isimler ise Sienna Miller, Lindsay Lohan ve Nicole Richie...

Bir Kadinin ortalama 111 cantasi varmis :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Kadinin 36 Farkli hali...

Bir Kadinin 36 Farkli hali...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bir Kadinin Günlügü...

Bir Kadinin Günlügü...

Kadının Günlüğü : Bugün üç yıl bitti. Onun karşısına gelinlikle çıktığım günkü kadar mutluyum. Tanrım, onu ne kadar seviyorum. Mükemmel bir erkek,cazibeli, yakışıklı, anlayışlı,sevecen, her şey var. Bugün Cumartesi,bıraktım arkadaşlarıyla eğlensin. En sevdiği yemek olan pastırmalı Kurufasulye ile pilav yapıyorum. Pişti, demleniyor.Banyo yaptım, en sevdiği kıyafeti giydim. Yemekten sonra,...
  3. Bir Kadinin Anne Olma Hikayesi

Bir Kadinin Anne Olma Hikayesi

​Arkadaslar okurken gozyaslari icinde kaldigimm tuylerimin diken diken oldugu bu gerçek bir yasam oykusunu sizinle paylasmak istedim..bunu ozellikle isyan eden,,umutsuzluga dusen , hamile kalamiyorum diye uzulenarkadaslar LUTFEN OKUSUN!!!!!!!!! iste yasadiklarini bir siteye anlatan kadinin oykusu; Nereden başlasam diye çok düşündüğüm şu an için umut olan ama bir dönem sancılarla geçirdiğim...
  4. BİR EVİN ORTALAMA YILLIK GELİRİ NE KADAR?

BİR EVİN ORTALAMA YILLIK GELİRİ NE KADAR?

bir hanenin ortalama yıllık geliri ne kadar,bir evin ortalama geliri ne kadar,bir haneye yıllık ne kadar para girmeli,ortamala yıllık hane halkı geliri ne kadar,bir evin yıllık geliri hakkında bilgiler Türkiye İstatistik Kurumu verilerine göre, yıllık bazda ortalama hane halkı geliri 29.479 TL. olarak belirlendi.Bunun yanısıra yıllık eşdeğer hanehalkı geliride aynı oranda düzenlendi....

Sayfayı Paylaş