gebe
?

Bir kahvaltının olmazsa olmazı

1. Çay

66,7%
  2. Peynir

50,0%
  3. Mısır gevreği

16,7%
  4. Zeytin

16,7%
  5. Yumurta

16,7%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. SweetCurse

SweetCurse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Bir kahvaltının olmazsa olmazı

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında SweetCurse tarafından paylaşıldı.

Evet soru açık :D Bir kahvaltıda ne yoksa kahvaltıyı tamamlamamış hissedersiniz ? :D

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Çay bana göre kahvaltının demirbaşı diğer peynir zeytin ve yumunta ise çok önemli gıdalar mısır gevreği olmasada olur yani:)

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Çay ve peynir hatta peynir çeşitleri mutlaka benim kahvaltımda olmalı

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çay peynir ve zeytin bu üçlü aşığı ayırıpta günaha girmek olmaz değil mi :D:D

Bir kahvaltının olmazsa olmazı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir kalpte iki yar olmaz

bir kalpte iki yar olmaz

BİR KALPTE İKİ YAR OLMAZ Necmüddin Kübra k.s. der ki: İki zikir bir yerde bulunmaz. Devamlı dünya varlıklarını zikir ve dert eden kimse, Allah'ı gerçek manada zikredemez. Allah'ın zikrine dalan kimse de kalbini dünya ile meşgul etmez. Hz. Peygamber s.a.v. devamlı Allahu Tealâ'yı zikrederdi.Peygamberlerin ve velilerin normal işleri de zikir sayılır. Çünkü, onların bütün davranış ve...
  2. Olmazsa Olmaz

Olmazsa Olmaz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Düzenli bir annenin olmazsa olmazlarından

Düzenli bir annenin olmazsa olmazlarından

. Birbirinden şık bebek bakım çantaları...Bir annenin elinin altında olmasu gereken bir nevi ilk yardım çantası:)
  4. Tonik siz Bir Bakım Olmaz!

Tonik siz Bir Bakım Olmaz!

Tonik olmadan cilt temizliği olmaz! Evet melekler olmaz önerilerihep beraber okuyalım güzeliz daha da güzelleşelim :) Cilt temizliği tonik kullanmadan olmaz.. Makyaj yapmanın en zahmetli tarafı, özellikle yatmadan evvel temizlenmesinin zorunluluk olması. Bütün gün iyi görünmenize hizmet eden makyajı temizlemek bazen zor gelse de ihmal etmeyin. Cildinize dinlenmesi için fırsat verin. Makyaj...

Sayfayı Paylaş