gebe
  1. tuan-a

tuan-a Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Bir kimsede üyü olup olmadıgını ögrenmek için

Konu, 'Dini sorularınız ve cevapları' kısmında tuan-a tarafından paylaşıldı.

:havai:Büyü olup olmadığını denemek için o kimseden 4 parmak ip alınır. Önce bir kağıt üzerinde ölçülür. Ölçülen iplik o kişinin avcunun içine konulur. Eli kapatılır, elini sıkması önerilir. Aşağıda okunması gereken sure ve azamet okunur, tekrar hastanın elinden çıkarılarak ölçülmüş olan iplik ölçülen kağıt üzerine konulur. Eğer uzamış ise (cin) , şayet kısalırsa (insan şerri) şayet olduğu şekilde kalırsa (Cenabı Mevladan). İplik hastanın elinin içine konulunca 3 defa ( hümeze suresi) okunur. Bismillahirrahmanirrahim
    Veylünli külli hümezetin lumezetin ellezi ceme'amalen ve addedehu yahsebu enne malehu ehledehu kella leyünbezenne fil hutameti vema edrake mel hutametü narullahilmukadetu elleti tettaliu alel'efideti inneha aleyhim mu'sedetün fi amedin mümeddedetin.

Daha sonra şu azamet okunur: egsamtü aleyke ya meymunu ya ebanuh en tenzile adla hazal eseri ve tübeyyin ma bisahibihi minel cinni fetavvelhu ve in kane minel insi febgihi ala halihi bihaggi hazihissuratiş şerifeti uluhan uluhan el acel el acel el acel essaah essaah
    umarım ısınıze yarar bana da dua edersınız.

Bir kimsede üyü olup olmadıgını ögrenmek için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir üye bir smile

bir üye bir smile

arkadaşlar şimdiki oyunda bi arkadaşınızın adını yazıyosun karşısınada onu ifade ettiğini düşündüğünüz bi smile koyuyosunuz hade bakalım iyi eylenceler
  2. Bir Üye Bir Smiley

Bir Üye Bir Smiley

İstediğiniz herhangi bi üye.................... Şeker MeLek-:dancing:
  3. Bir Hayal Olduğunu Kimseye Söyleme

Bir Hayal Olduğunu Kimseye Söyleme

Aralıksız batan sözcüklerinin, an be an yüzünü ölüme çevirdiği yerden yazıyorum sana. Dinleme. Ne bundan önce söylediklerimi ne de bundan sonra söyleyeceklerimi... Bu defa dinleme! Attığım her adımda bir parça daha yıkılan duvarların altında kalmaktan, ayıramadığın dakikaların geceler boyunca sinirini taşımaktan yoruldu ruhum. Ben çabuk yoruldum. Hiç bir masalın kahramanı olamayacak kadar...
  4. Bir Kimseye Kendini Sevdirme duasi

Bir Kimseye Kendini Sevdirme duasi

ya Vali esmaül hüsnasi, sevgi duasi, sevgi dualari Sevdigniz, yada hoslandiginiz birine kendinizi sevdirmek icin söyle zikri etmeniz yeterli. Samimiyeltle, samimi bir kalp ile günde 47 defa Ya Vali Esmasini zikir etmeniz yeterli Allahin izniyle sizi o kisiye sevdirecektir.
  5. Bir kimsenin öldüğü nasıl anlaşılır?

Bir kimsenin öldüğü nasıl anlaşılır?

Sertleşme, soğuma ve kokma, ölüm alametidir. Soluğun kesilmesi, ağzına tutulan aynanın buğulanmamasıyla; kalbin durduğu, nabızla anlaşılır. Ölüm anlaşılınca, gözlerini kapamak ve çenesini bağlamak sünnettir. Çenesi, geniş bezle başı üstüne bağlanır. Gözlerini kaparken, (Bismillahi ve alâ milleti Resulullah. Allahümme yessir aleyhi emrehü ve sehhel aleyhi mâ ba’dehü ve üs’ıd’hü bilikâike,...

Sayfayı Paylaş