gebe
  1. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113

Bir Kimseye Kendini Sevdirme duasi

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında smiley tarafından paylaşıldı.

ya Vali esmaül hüsnasi, sevgi duasi, sevgi dualari

Sevdigniz, yada hoslandiginiz birine kendinizi sevdirmek icin söyle zikri etmeniz yeterli.

Samimiyeltle, samimi bir kalp ile günde 47 defa Ya Vali Esmasini zikir etmeniz yeterli

Allahin izniyle sizi o kisiye sevdirecektir.

Bir Kimseye Kendini Sevdirme duasi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bİr Annenİn Duasi

Bİr Annenİn Duasi

Hastanede oğlumun baş ucunda kalmama, bir anne olduğum için değil, doktor olmam sebebiyle müsaade ettiler. Çocuk felci salgını son hadde yükseldiğinden, oğlumla, çocuk felci oldukları sanılan diğer çocuklarla, hastanenin özel bir koğuşunda gözetim altına alınmıştı. Koridorun öbür ucundaki odalarda çocukların ağladığını duyuyordum. Fakat zavallı oğlum, belkemiği muayene edilirken korku içinde...
  2. Aşkı kimseye sorma; Aşkın kendisine sor

Aşkı kimseye sorma; Aşkın kendisine sor

Mevlânâ Hazretleri, “Eğer aşkın şerhini yapmaya kalksam, yüz kıyamet kopar da yine de söz tamamlanmaz” sözüyle aşkı “tarif eder”. Aşkı en iyi aşkın kendisi anlatacaktır: “Aşkı kimseye sorma, aşkın kendisine sor! Hiç kimsenin ismi, Mevlânâ kadar aşkla özdeşleşmemiştir. Mevlânâ aşkı, ama gerçek İlâhî aşkı, bütün boyutları ve derinliğiyle yaşayan ve yaşatan bir ârifti. Aşk gerçi önceleri...
  3. Bir Hayal Olduğunu Kimseye Söyleme

Bir Hayal Olduğunu Kimseye Söyleme

Aralıksız batan sözcüklerinin, an be an yüzünü ölüme çevirdiği yerden yazıyorum sana. Dinleme. Ne bundan önce söylediklerimi ne de bundan sonra söyleyeceklerimi... Bu defa dinleme! Attığım her adımda bir parça daha yıkılan duvarların altında kalmaktan, ayıramadığın dakikaların geceler boyunca sinirini taşımaktan yoruldu ruhum. Ben çabuk yoruldum. Hiç bir masalın kahramanı olamayacak kadar...
  4. Yakını Ölen Bir Kimsenin Okuyacağı Dua

Yakını Ölen Bir Kimsenin Okuyacağı Dua

Yakını Ölen Kimsenin Okuyacağı Dua Yakını Ölen Bir Kimsenin Okuyacağı Dua Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda bir misafirimizin isteği üzerine yakını ölen birinin okuyacağı sduayı sizlerle paylaşıyor ve tüm ölümşlere Allah'tan rahmet diliyoruz. İnna lillahi ve inna ileyhi raciûn.Allahümme ındeke ahtesibü müsıybetiy fe'cürniy fiyha ve ebdilniy biha hayran minha. Resulü Ekrem buyurdu:...
  5. Bir kimsenin öldüğü nasıl anlaşılır?

Bir kimsenin öldüğü nasıl anlaşılır?

Sertleşme, soğuma ve kokma, ölüm alametidir. Soluğun kesilmesi, ağzına tutulan aynanın buğulanmamasıyla; kalbin durduğu, nabızla anlaşılır. Ölüm anlaşılınca, gözlerini kapamak ve çenesini bağlamak sünnettir. Çenesi, geniş bezle başı üstüne bağlanır. Gözlerini kaparken, (Bismillahi ve alâ milleti Resulullah. Allahümme yessir aleyhi emrehü ve sehhel aleyhi mâ ba’dehü ve üs’ıd’hü bilikâike,...

Sayfayı Paylaş