gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

bir kıtap yazsaydınız

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

bir kıtap yazsaydınız konusu ne olurdu ve son cumlenız ne olurdu_?

bir kıtap yazsaydınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir

Bir

Rüyada bir sayısı çok önemlidir. Başarıyı simgeler, insana güç ve cesaret verir. Başa geçmeyi, düşmanları yenmeyi, ilerlemeyi, isteklere kavuşmayı da temsil eder.
  2. Hacer - Biri Biri

Hacer - Biri Biri

Yazarsan yerini, belli değil Kaçırsan elini, mühim değil Gözlerin çok uzak, benim değil Ayrıyız, umrumda değil İzin vermez, sönmez aşk Yarına kalmaz ayrılık Yapmaz, naz olmazsa olmaz Seni beni bağlar biraz Bizi bizi dağlar kiraz Uzaktan biri biri seni seviyor Zaman akıp gidiyor Yanlış hep mi beni buluyor Hiç şansım gülmüyor
  3. Birun

Birun

Birun -------------------------------------------------------------------------------- Osmanlı Devleti'nin idari teşkilatında Tanzimat dönemine kadar kullanılmış bir tabirdir. Osmanlı Devleti'nin yükselme döneminde devletin işlerini yürütmekle görevli olanlar bir hayli artmıştır. Bunlardan sarayda görev alanlara Enderun, devlet yönetiminde göre alanlara da Birun denilmiştir. Birunlann en...
  4. bir birinden şık peçetelikler

bir birinden şık peçetelikler

şık peçetelikler süslü peçetelikler değişik örme peçetelik örme
  5. sigara paketinde bunlar yazsaydı !

sigara paketinde bunlar yazsaydı !

Sigara paketleri uyarı yazıları : üzülme, bir avuç fındık iyi gelir var içinde 20 tane, 20 side birbirinden dürdane, philip oğlan der ki içene olurum deli divane rahmetli de içerdi sigara içerseniz avrupa birliğine giremeyiz dikkat et tersten yakma nüfus planlaması açısından lütfen sigara içmeye devam edin sigara içen öldü de içmeyen ölmedi mi! öldürmeyen allah öldürmez...

Sayfayı Paylaş