gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bir kız nasıl geri kazanılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

çok fena aşığım, seviyorum ama onu çok kırdım, siz de bayansınız size o yüzden yazıyorum, bir kız nasıl geri kazanılır ne yapmam gerek, lütfen yardım edin çok acı çekiyorum :(:(

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Sabırlı Olun Sabır bir erdemdir, özellikle de eski kız arkadaşınızı geri kazanmak istiyorsanız.

Duyguların kesin birer ölçüsü yoktur. Ona düşünmek, kafasını toplamak ve sakinleşebilmek için ihtiyacı olan zamanı tanıyın. Eski kız arkadaşınız ile yeniden birlikte olmak tamamen insan psikolojisini anlamakla ilgilidir. Ona ihtiyacı olduğunda yanında olacağınızı gösterin ve kararını aceleye getirtmeyin. Sabırlı olun. Eğer size geri dönmek isterse zaten döner. Onu zorlamak kesinlikle ters tepecektir.

bir kız nasıl geri kazanılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Kadının Kalbi Nasıl Kazanılır

Bir Kadının Kalbi Nasıl Kazanılır

bir erkek 10 günde nasıl kazanılır bir kadının kalbi nasıl kazanılır tıp kadınların güveni kadının güveni Rüyalarınızdaki kadını en nihayetinde bulduğunuzu düşünüyorsunuz. Ancak onun sizden hoşlanıp hoşlanmadığından emin değilsiniz. Şimdi en zor olan, hayatınızın kadınının kalbini kazanmak! İşte size birkaç ipucu... Masallar Kadınların bir çoğu çocukluklarında masal okumaktan büyük zevk...
  2. özgüven nasıl kazanılır?

özgüven nasıl kazanılır?

Özgüven önemli bir kişisel özelliktir; yaşamla baş etmemizi ve sorunlarla gerçekçi bir şekilde mücadele etmemizi sağlar ve zorluklara dayanmamızı kolaylaştırır. Özgüven kazanma süreci, yaşamın önemli zorlukları ile başa çıkma gücüne sahip ve mutlu olmaya layık bir kişi olma deneyimidir. Özgüven insana güç verir, enerjisini artırır ve daha fazla çaba göstermeye özendirir. Başarı için...
  3. Bir baba kızına nasıl masal anlatır?

Bir baba kızına nasıl masal anlatır?

masal nasıl anlatılır Sevgili melekler, Bakın bir baba,Külkedisi,Rapunzel,Pamuk Prenses gibi masalları nasıl anlatıyor:deli:
  4. Bir saniyede hıçkırık nasıl kesilir? biliyormusunuz kızlar

Bir saniyede hıçkırık nasıl kesilir? biliyormusunuz kızlar

hamilelikte hıçkırık gebelikte hickirik gebelikte hıçkırık hamilelikte hickirik hıçkırma Hıçkırık geçirme yönteminin bilimsel açıklaması parmağımızda bulunan çakra noktası denilen bu noktayı uyarmak. Refleks dersi alanlar varsa belki bu yöntemi öğrenmiş olabilirler. Bir saniyede vücut siniri uyararak hıçkırığınızı kesebilirsiniz. Aşağıda gördüğünüz resimde olduğu gibi iki elinizi hıçkırık...
  5. Özgüven nasıl kazanılır?

Özgüven nasıl kazanılır?

ozguven, insan, ozguvenli olmak, kazanmak, nasil konularini incelemektesiniz Merhaba Melekler, Özgüven önemli bir kişisel özelliktir; yaşamla baş etmemizi ve sorunlarla gerçekçi bir şekilde mücadele etmemizi sağlar ve zorluklara dayanmamızı kolaylaştırır. Özgüven kazanma süreci, yaşamın önemli zorlukları ile başa çıkma gücüne sahip ve mutlu olmaya layık bir kişi olma deneyimidir. Özgüven...

Sayfayı Paylaş