gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Bir Kocanın Karısına Alabileceği En Güzel Hediye

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

kocaya hediye

Hız bazen felaket getirir meleklerim.Sizce de öyle değil mi ...

3 adam oturmuş eşlerine aldıkları hediyelerden bahsediyorlarmış Birincisi demiş...ki, 'karıma öyle bir hediye aldım ki, 6 saniyede 0'dan 100'e çıkıyor.' Diğer ikisi anlamamışlar. 'Ne aldın?' diye sormuşlar. 'Beyaz bir Porsche aldım. Çok mutlu oldu.' diye cevap vermiş. İkinci adam demişki, 'Bende geçen doğum gününde karıma 4 saniyede 0'dan 100'e çıkan bişey almıştım. 'Hemen anlamışlar tabi ki: 'Heey, yoksa Ferrari mi aldın?' Adam gülümsemiş: Evet, kıpkırmızı bir Ferrari aldım. Gerçekten de ona çok yakıştı.' demiş. Bu sefer üçüncü adama sormuşlar: 'Peki sen ne aldın karına?' Adam demiş ki: Ben öyle bişey aldım ki; sadece 2 saniyede
    0'dan 100'e çıkıyor.' Adam lar şaşırmışlar: 'Atıyorsun!' demişer, 'Öyle bir araba olmaz ki!' Adam cevap vermiş: 'Araba aldığımı kim söyledi?'
    İşte bunu aldım demiş. Şimdi merak ettiniz değil mi? :dil:
    İnini bakalım az aşağıya inin inin :D

*
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    :ohh::ohh::ohh:

İnin inin az daha inin ...

*
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *

*
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    naniknaniknaniknaniknaniknanik

Son düzenleme: 4 Ekim 2010
  2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ayyyy superrr :D:D:D ben baska bisi sanmıstım ama neyse :D

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Aynen ben de başka bişey sanmıştım aynı şeyi mi sandık acep hahaha

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    :D sizi gidiler sizi.. Biliyorum bunu bugün kuzenimin facebookunda okumuştum... Bende meraktan çatlayanlardandım ama ben bişi tahmin edemedim ama sonuc mükemmeldi....

5. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ben bişey tahmin edemedim ama sonucu begendim süperdi....:D:D:D

6. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    :D içim fesat galiba:D :D:D

Bir Kocanın Karısına Alabileceği En Güzel Hediye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Annelerimize Güzel Bir Hediye

Annelerimize Güzel Bir Hediye

Annelerimize adadığımız bu özel günde sevginin sesi müzik olsun! Sony Music etiketiyle müzikseverlerle buluşan “World’s Best Mum” albümü, anneniz için en içten hediye olacak! 10 Mayıs Anneler Günü için özel olarak hazırlanan bu albümde; Bill Withers, Roy Orbison, Lisa Stansfield, Alicia Keys, Christina Aguilera ve Elvis Presley gibi geçmişten günümüze birbirinden önemli sanatçıların keyifle...
  2. Bir Erkeğe Alınabilecek En Güzel Hediye

Bir Erkeğe Alınabilecek En Güzel Hediye

erkeklere alınabilecek hediye seçenekleri erkeğe alınabilecek romantik hediyeler yıldönümünde hediyeler yıldönümünde erkeğe ne hediye alınır alınacak romantik Merhaba melekler, Sizlerden biraz yardım isteyeceğim.Sizce bir erkeğe alınabilecek en güzel hediye ne olabilir.Yada siz olsanız ne alırdınız. Hangi hediye erkeği mutlu etmeye yarayabilir,hep birlikte bulalım hadiii :grouphug::grouphug:
  3. En Güzel Hediye

En Güzel Hediye

Bir evladın annesine alabileceği en güzel hediye nedir merak eden varsa bu yazıyı okuyun arkadaşlarım :) Üç Yahudi genç kardeş kendi işlerini kurup zengin birer adam olmuşlar ve yaşgünü...nde annelerine aldıkları hediyeleri birbirine anlatarak böbürlenmişler. Birincisi demiş ki: -"Ben anneme kocaman bir ev aldim" İkincisi: -"Ben bir mercedes aldım ve bir de şoför tuttum"...
  4. kocama en güzel doğum günü mesajları en güzel hediye bence

kocama en güzel doğum günü mesajları en güzel hediye bence

Kızlar az öncede konu açmıştım kocama doğum günü mesajları için yada hediye vs diye düşündüm de en iyisi kocama en güzel doğum günü hediyesi güzel bir mesaj olacak diye düşünüyorum. Bunu telefondan yapmayacam ama güzel bir yemek ve bir şeyin içinde güzel bir mesaj yazacam bence süper olcak. Ta işte ne yazacağım bana mesaj gönderir misiniz yazar mısınız. Hadi öptüm sizleri kocaman mucux
  5. İlham Alabileceğiniz En Güzel Mutfak Dolapları

İlham Alabileceğiniz En Güzel Mutfak Dolapları

en güzel mutfak modelleri şık mutfak modelleri 2015 mutfak dekorasyonu en yeni mutfak dolapları mutfak dekorasyon örnekleri Mutfaklar en çok biz hanımların ilgi alanı olduğu bir gerçektir. Hanımların ilgi odağı olan her alan çiçek gibi hem estetik hem de şık bir görünümde olduğu gerçek ama ben de sizlere çok şık bakmaya kıyamayacağınız en güzel mutfak örneklerini sunmak istiyorum. Hem...

Sayfayı Paylaş