gebe
  1. yenibirumut

yenibirumut Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    3

Bir konu açsam her Telden konuşsak. Maksat paylaşmak :)

Konu, 'Çöplük' kısmında yenibirumut tarafından paylaşıldı.

Pek çok topigi elimden geldiğince okumaya çalıştım. Çok da faydali oldu yani. Ama forumda konular çok dağılmış paylaşım azalmış. Genel anlamda hamilelikle ilgili pek çok pek çok şeyler paylassak hani. Bilgimiz paylaştıkça çoğalsa hani. Hamile olanlardan bilgiler istesek onlarda bize anlatsa azıcık hani. Nasıl olur :))) bu arada ben henüz hamile Değilim yeni bıraktık korunmayi inşallah Allah isteyen herkese hayırlısı nı nasip eder :))

2. yenibirumut

yenibirumut Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    3
    Yanlışlıkla bir sürü acmisim ya admin var mı bu durumu düzeltebilir mi acaba. Ilk açılan konu kalsa diğerleri kapansa rica etsem. Kusurabbakmayın :s

3. yenibirumut

yenibirumut Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    3
    Püf ne bahtsizim yahu baştan ters gitti işler :s kimse de bir şey yazmadı zaten pff ama ya :, (

Bir konu açsam her Telden konuşsak. Maksat paylaşmak :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. her telden aranılan gifler

her telden aranılan gifler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Her telden bir sürü nickler burda

Her telden bir sürü nickler burda

ѕєνєη ιηѕαη gιтмєуι вιℓє gєçιямєz αкℓıη∂αη..gιͦ ; ; 6;єη ιηѕαη ѕєνмємιşтι ; ; ;я вєη вυηυ öğяєη∂ιм вαвαм∂αη...k 4;αкѕαηα gι∂ιуσя ѕєηι ѕєνιуσяυм ∂ιуєη ιηѕαη.... ѕυѕмα çσк ѕσяυ ѕσямα,α∂αм ı вυηαℓтмα,н єѕαρѕız уєяє ѕσяυη уαяαтмα,∂ι ηℓє αηℓα νє уαяgıℓαмα...!!! :::тαηяıм вι кυℓυη∂αη ∂ανα¢ıуıм::: єтιкєтє gєяєк уσк єѕкιℓєя тαηıя вιzι вєηι вυ нαуαт ∂єğιℓ αмα 'α¢є' νє 'αуşє тєуzє'...
  3. Dolunay her telden

Dolunay her telden

ünlü tiyatrocularımızdan dolunay Soysert rol gereği kılıktan kılığa giriyor...... KOCAM ÖPÜŞME SAHNESİNİ BANA YAZMADI LATİFE HANIM’I DA OYNADI MARİLYN MONROE’YU DA... ŞİMDİ DE ORTAĞI OLDUĞU TİYATRODA, SENARYOSUNU EŞİ SİNAN TUZCU’NUN YAZDIĞI OYUNDA BİSEKSÜEL BİR FAHİŞEYİ CANLANDIRIYOR. BENİM ANNEM MELEK’TE İSE MÜLAYİM BİR EŞİ... Ekranların sevilen yüzü Dolunay Soysert sezon başladığında...

Sayfayı Paylaş