gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bir Köpek Bir Bebek Gülmekten Bayılacaksınız :D

Konu, 'Komik Resimler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

komik bebek videosu komik köpek videosu

Sevgili melekler, sosyal paylaşım ağlarında en çok izlenen ve en çok gülünen videolar deyince hiç şüphesiz ilk sırayı komik bebek videoları alır :D:D Birbirinden sevimli bebeklerin özellikle hayvan yavrularıyla olan maceraları hepimizi kırıp geçirir. Şimdi paylaşacağımız videoda da bebek mi tatlı köpek mi tatlı biz karar vermedik, bakalım siz ne diyeceksiniz :D:D

LaViNYaM bunu beğendi.
  2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    coooooook tatlılarrrrr Allahım neler yaratıyor yaaa :)

Bir Köpek Bir Bebek Gülmekten Bayılacaksınız :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zekice bir ikna :D

zekice bir ikna :D

Psikolojinin gücü iknada ne harikalar meydana getirebiliyor! Sevgili anneciğim ve babacığım!Üniversiteye gitmek için evden ayrıldığımdan bu yana size yazmayı ihmal ettim.Yaptığım düşüncesizlikten dolayı üzgünüm.Size bugüne kadar olanları anlatacağım, fakat okumaya devam etmeden önce lütfen oturun.Oturmadan devam etmek yok, tamam mı? Artık hayli iyi sayılırım.Buraya geldikten kısa süre...
  2. Bir sazan olayı - gülmekten koptum

Bir sazan olayı - gülmekten koptum

hahaha gülmemek elde değil meleklerimm... Bir sazanlık olayı ama gülmektennn koptum.. :piha: Hadi çabucak okuyun ve yorumlarınızı paylaşın.. Otobüsle giderken, Bolu Dağı'nda verilen molada hemen tuvalete koşturdu. Korkunç sıkışmıştı. Şansına boş kabin bulup kendini oraya attı... Tam oturmuştu ki yan kabinden bir ses "merhaba" dedi. Adam şaşkın "Merhaba" diye cevap...
  3. Gülmek üzerine bir araştırma

Gülmek üzerine bir araştırma

Merhaba meleklerim.Neler olmuş neler olmuş haberiniz var mı bakalım.Bir grup bilim adamı oturmuş düşünmüş başımıza bi iş alalım demiş ve başlamış araştırmaya.Neymi mi?Hangi milletin neye ,ne kadar güldüğünü.İlginç sonuçlar çıkmış.Hadi bakalım hem öğrenin hem gülün :) Dünyanın en komik fıkrası seçildi “Dedem gibi uykumda ölmek isterim. Yolcuları gibi dehşet içinde bağırarak değil.” 3 Ekim —...
  4. Yüzücü Bebeğe Bayılacaksınız ! :D

Yüzücü Bebeğe Bayılacaksınız ! :D

yüzücü bebek video yüzücü bebekler komik bebek videoları Daha yetişkinler yüzmeyi bilmiyorken, siz şu veletin yaptığına bir bakın :D:D Eğer yüzmeyi bilmiyorsanız eminim bu videodaki bebek size ilham olacak ve hemen bugün gidip bir yüzme kursuna kaydınızı yaptıracaksınız :D:D Nasıl da yüzüyor, nefes gerekince nasıl da dönüp soluklanıyor, bayılmamak elde değil hahaha...
  5. Yeni bir tüp bebek yöntemiyle hamile kaldım :D

Yeni bir tüp bebek yöntemiyle hamile kaldım :D

Merhaba sevgili melekler; Ben 6 yıllık evliliğimde bebeğim olsun diye birçok yöntemi denemiş biriyim. İlk önce doktorların bekleyin olur demeleri ardından pardon bu değerlerle normal yoldan hamile kalamazsın diyenler sonrasında ise aşılama sizin tek çareniz değerleriniz güzel deyip iki aşılama yapmamıza umutlarımızı günden güne tüketen doktorların artık maddiyat dışında hareket etmediklerine...

Sayfayı Paylaş