gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Bir Korsan Vakası Daha

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Ünlü şarkıcı Funda Arar yeni albümünün hazırlıklarını bitirdi derken albümdeki şarkılar şimdiden nete düştü.......

ALBÜMÜ ÇIKMADAN İNTERNETE DÜŞTÜ
    FUNDA ARAR 'ZAMANIN ELİ' ADLI YENİ ALBÜMÜNÜN İLK KLİBİNİ ÖNCEKİ GÜN KARADENİZ KIYISINDAKİ DEMİRCİKÖY'DE ÇEKTİ. ÜNLÜ ŞARKICI YAŞADIĞI BİR OLAY YÜZÜNDEN ALBÜM SEVİNCİNE GÖLGE DÜŞTÜĞÜNÜ SÖYLEDİ. ARAR ŞÖYLE KONUŞTU:

'Albüm çıkmadan önce bir internet sitesinde albümün tamamını gördüm ve şoke oldum. O internet sitesine resmen tüm albümümü kopyalamışlar. Tüm şarkılarım vardı ve eksiksizdi, büyük şaşkınlık geçirdim. Şu an hâlâ o şaşkınlığı üzerimden atamamış durumdayım. Albümümü daha çıkmadan kim nasıl benden çaldı anlayamadım. Neyseki albüm piyasaya çıkınca beğenildi de moralim biraz düzeldi. Sektörün durumu malum. Biz elimizden geleni yapıyoruz.”

Bir Korsan Vakası Daha konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir daha

Bir daha

Aşk gözlerde başlar kalpde büyürmüş… Gözlerine baktığımdan beri yüreğimde bir titreme var. İçimi aydınlatan bişey var. Adını daha koyamadığım bir duygu bu. Ölmekle ölmemek arası ,Sevmekle sevecek olmak arası bir şey. Ben senden hiç ayrı kalmamıştım uzun zamandır. Ne şarkılar dindiriyor içimdeki sızıyı nede senle geçirdiğimiz günlerin hayali… Hayallerde bir yerde toz bulutu olup kayboluyor...
  2. Gel de gülme tipik bir 112 vakası!!!

Gel de gülme tipik bir 112 vakası!!!

112 vakaları Gece yarısı tuvalete kalkan bir adam lavaboya giderken evin içinde birini görmüş ve bu kişiye yumruk atmış Meğerse gördüğü aynadaki yansımasıymış.Yumruğu aynaya gelince kesilen eli kanamaya başlamış.Gürültüye eşi uyanmış ve Eşinin elini görünce koşmuş alkollü Pamuk yapıp eşinin yarasına basmış. Adamın açık,kanayan yaralası alkolle daha da acımış ve adam sinirlenerek tuvalete...
  3. Korkma Bir Daha Dönmeyecegim

Korkma Bir Daha Dönmeyecegim

Şimdi geçmişten gelen bir rüzgar esintisinden başka bir şey değil aşkın. Zaten bitirdiklerime başlayamam ben. Korkma, bir daha dönmeyeceğim. Severek gidebilmek de erdemdir bence, sevmekten vazgeçip gidenlere bakarsan. Seni kötü anarak yürümemek için bütün çabam, elde bir sıcak dostluk tutma derdindeyim. Günahını kimsenin ödeyemeyeceği bir ayrılığı tartışmak zaman kaybıdır. Korkma ben,...
  4. Ona, Bir Daha Sarılın...

Ona, Bir Daha Sarılın...

Hala sizinleyse!!! 1 yaşınızdayken sizi elleriyle besledi ve yıkadı. Bütün gece ağlayıp onu uyutmayarak teşekkür ettiniz. 2 yaşınızdayken size yürümeyi öğretti. Size seslendiğinde odadan kaçarak teşekkür ettiniz. 3 yasınızdayken size özenle yemekler hazırladı. Tabağınızı masanın altına dökerek teşekkür ettiniz. 4 yaşınızdayken elinize rengârenk kalemler tutuşturdu. Evin...
  5. ''Dabbe: Bir Cin Vakası'' Filminin Yönetmeninden Çarpıcı Açıklama....

''Dabbe: Bir Cin Vakası'' Filminin Yönetmeninden Çarpıcı Açıklama....

Dabbe:Bir Cin Vakası Filmi Dabbe Filmi Yönetmeni Hasan Karacadağ Dabbe 1 Dabbe 2 ve şimdide 3.nün çekildiği haberini yapmıştık hatta fragmanı tüm dünya ülkeleri tarafından beğenilen Dabbe filminin yönetmeni Hasan Karacadağ'dan çarpıcı bir açıklama: ''Film için gerçek cin görüntülerini kullandık''..... "Gerçek cin görüntüleri kullandık"! Hasan Karacadağ'ın yönettiği yeni...

Sayfayı Paylaş