gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Bir Kuleden Sizi Aşağı Bıraksalar :D

Konu, 'Komik Videolar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

lunapark eğlenceleri lunapark aletleri

Sevgili melekler, dünyadaki lunaparkları gezmeye devam ediyoruz. Bu kez sırada Almanya-Holiday Park var. Dünyanın büyük lunaparklara sahip diğer ülkelerinde de bulunan Free Fall Tower isimli alete bineceğiz. Bir kule düşünün tam 70 metre boyunda. Bu kuleye monte edilmiş 4 kişilik koltuk var. Bu koltuğa oturuyor ve emniyet tertibatını kapatıyorsunuz. Sonra sizi yavaş yavaş 70 metre yüksekliğe çıkarıyorlar. Sonra ne mi oluyor? İzleyin görün :D:D

2. AngelShe

AngelShe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    ben aklımı bırakırdım orda olsaydım:D

Bir Kuleden Sizi Aşağı Bıraksalar :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kule

kule

: Kule Uygunsuz davranışlarınız hem size hem de çevrenizdeki insanlara zarar veriyor demektir. Davranışlarınıza dikkat etmeniz gerektiğini bildirir. Uygunsuz davranışlarınız hem size hem de çevrenizdeki insanlara zarar veriyor demektir. Davranışlarınıza dikkat etmeniz gerektiğini bildirir. Kişinin üstün mevkiye çıkacağına işaret eder.Bir kimse rüyada bir kulede bulundugunu görse, söhretli...
  2. bir soru bıraktım sana

bir soru bıraktım sana

Öyle bir yerdeyim ki... Neye hasret kaldığımı unutuyorum bazen... Neye canım sıkılmıştı? .. Neye kızmıştım? .. Uyuyor muydum? .. Uyanmış mıydım? .. Bu pantolonu dün de giymemiş miydim? .. Bilmem... Belki... Garip bir duyguya tutsak olmuş durumdayım... Bu benim en sevda halim... Bu benim sensiz halim... Bu benim adam halim... Olur böyle... Olur... Defalarca kalem demek gibi......
  3. Bir Aşağı Bir Yukarı Dolaşmak Deyiminin Anlamı  nedir kızlar?

Bir Aşağı Bir Yukarı Dolaşmak Deyiminin Anlamı nedir kızlar?

Bir Aşağı Bir Yukarı Dolaşmak Deyiminin Anlamı nedir arkadaşlar bu deyimin açıklamasını bilen var mı?

Sayfayı Paylaş