gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bir Kuşun Dünyaya Gelişi

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Bir Kuşun Dünyaya Gelişi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Kuşun Dünyaya Geliş anını görmek isteyen buyursun

Bir Kuşun Dünyaya Geliş anını görmek isteyen buyursun

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bülent Ortaçgil - Bir Kuş

Bülent Ortaçgil - Bir Kuş

bir küsün yüreği olsaydım eğer hiç konuşulmayanları hiç söylenmeyenleri köşe bucak gizli gizli saklananları bir küsün yüreği olsaydım eğer ve sana gösterseydim bir küsün yüreği olsaydım eğer pencerende dolaşır küçük sırlarına bakar yanına gelip sakalar yapar bir küsün sevgisi olsaydım eğer ve sana dokunsaydım bir küsün kanatları olsaydım eğer kocaman gemiler kayık gibi kalır...
  3. DÜnyadakİ İlk KuŞ

DÜnyadakİ İlk KuŞ

En eski kuş fosillerıne 1981 yılında...Federal Almanya'nın Bavyera eyaletindeki bir kireç ocağında rastlandı.1877 yılında ıkıncı bır fosil bulundu.Ve aradan cok uzun zaman geçtikten sonra,üçünçü fosil 1955'de gün ışıgına çıkarıldı.İlgi çekici nokta.bu 3 kalıntının bırbırlerıne sadece 15 kilometre uzaklıkta ele geçirilmesiydi... Bilginler,üç fosilin de aynı türe ait olduğunu...
  4. Bir Kuş Tut İçinden

Bir Kuş Tut İçinden

Bir sayı tut içinden Tuttum İkiyle çarp. Onbeş ekle. Sonra ikiye böl. Tuttuğun sayıyı çıkar bu sayıdan. Yedi buçuk kalır geriye. Yedi buçuğu al, dondurmacıya git. Vişneli bir dondurma ısmarla kendine. Bir renk tut içinden. Tuttum. İçindeki resmin gökyüzünü boya tuttuğun o renkle. sonra içine doğru eğil ve boyadığın resmi izle. Bir tren tut içinden. Tuttum. Bin o trene. Tren...
  5. Cassowaries Dünyanın en tehlikeli kuşu

Cassowaries Dünyanın en tehlikeli kuşu

Guinness rekorlar kitabına göre dünyanın en tehlikeli kuşu Cassowaries ismi verilen bu devekuşu ve hindiyi andıran kuş.Bu kuş türü Avusturalya ve Yeni Gine yağmur ormanlarında bulunmakla birlikte utangaç olmalarının yanında rahatsız edildiği takdirde tüm agresifliğini takınırmış.Uçan tekme atmasının yanında keskin gagasıylada ciddi hasarlara yol açabiliyormuş bu kuş...Bakıcılarına...

Sayfayı Paylaş