gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Bir Maden Kazası Haberi de Zonguldak'tan!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

zonguldak maden kazası, maden kazası, maden faciası

zonguldak.jpg

Zonguldak'ın Kilimli İlçesi Gelik Beldesi'nde ruhsatsız kömür ocağında meydana gelen göçükte 1 maden işçisi mahsur kaldı.
    Göçük, saat 11.00 sıralarında Merkez Mahallesi Dereiçi Sokak'ta R.D.'ye ait olduğu iddia edilen kaçak kömür ocağında meydana geldi. Ocak girişinden yaklaşık 300 metre ileride tavan çökmesi sonucu oluşan göçükte, maden işçisi Mehmet Aygün mahsur kaldı. Yanında çalışan 2 işçi ise kaçarak göçük altında kalmaktan kurtuldu.
    Ocakta çalışan diğer işçiler, çevredeki özel maden şirketlerinde çalışan madencilerle birlikte mahsur kalan arkadaşlarını kurtarmak için çalışma başlattı. Ancak yapılan çalışmalarda işçiye ulaşılamayınca Türkiye Taşkömürü Kurumu'ndan yardım istendi. Gelen 10 kişilik TTK tahlisiye ekibi, göçükle ilgili bilgi aldıktan sonra ocağa girerek çalışmalara katıldı.
    Evli ve 3 çocuk babası Mehmet Aygün'ü kurtarma çalışmaları sürerken, arkadaşları ocak önünde umutlu bekleyişlerini sürdürüyor.
    Kurtarma çalışmalarına katılan özel maden şirketi sahibi Musa Demir, "Göçükle ilgili bilgi gelir gelmez madenci arkadaşlarımızla çalışma başlattık. TTK'dan da yardım istedik. Ancak şuana kadar işçi arkadaşımıza ulaşamadık. İnşallah arkadaşımızı sağ bir şekilde kurtarırız" diye konuştu.

Gürkay GÜNDOĞAN/ZONGULDAK;(DHA)

Bir Maden Kazası Haberi de Zonguldak'tan! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir İyi Bir Kötü haber

Bir İyi Bir Kötü haber

Doktor hastasını telefonla arar ve hastasına bir kötü birde çok kötü haberi olduğunu söyler. Daha sonrada ilk önce hangisini söylememi istersiniz diye sorar. Hasta ilk önce kötü haberi duymak istediğini söyler. Doktor hastaya "Tahlillerinizi aldım ve ne yazık ki 24 saat ömrünüz kaldı." der. Hasta yıkılmıştır. Doktora sorar "Daha kötü haber ne olabilir ki ?" Doktor...
  2. Yeni bir Haber....

Yeni bir Haber....

Süper kadınların hastalığı olarak adlandırılan 'fibromiyalji'de hastalar en çok, yaygın kas ağrıları, çarpıntı, migren, ellerde uyuşma, bağırsak spazmları, gaz şikâyetlerinden yakınıyor. Fibromiyalji, 'Her yerim ağrıyor'', ''dayak yemiş gibiyim'', ''Sabah bitkin kalkıyorum" diyerek soluğu doktorda alanların ortak hastalığı. Nedeni tam olarak bilinmeyen bu hastalık, daha çok süper...
  3. Eşi bulunmaz bir gizli maden olmuşum..Eşi bulunmaz bir deniz olmuşum ben ...

Eşi bulunmaz bir gizli maden olmuşum..Eşi bulunmaz bir deniz olmuşum ben ...

gizli hikayeler Olduğum gibi kim görebilir beni Ne rengim var benim, ne nişanım Benim de bildiğim sırlar var diyeceksin ama Hem o sırlarım ben, hem de o sırları saklayanım Bu gönül ne vakit durulacak bilmem Ama şu anda hiç kımıldamadan duran da benim Yürüyüp giden de ben Ben bir denizim, kendi varlığı içinde taşan Uçsuz bucaksız, alabildiğine geniş, kıyısız, hür bir deniz İki dünya da yok...
  4. Bir Trafik Kazası ve Sonuçları !

Bir Trafik Kazası ve Sonuçları !

trafik kazası bir trafik kazası trafik kazası sonuçları Trafik kazasının nelere malolduğunu gösteren ibret dolu bir kısacık bir belgesel paylaşmak istiyoruz sizlerle melekler.. Bir anlık dalgınlık, dümdüz yolunda giden yaşantınızı nasıl bir anda kabusa çevirebiliyor. Bir saniya önce gülüp eğlendiğiniz insanlar nasıl bir anda yok oluyorlar..Ve bir saniye önce yaptığınız hatayla nasıl yok...
  5. Maden Kazası Sebebiyle 3 Günlük Milli Yas İlan Edildi...

Maden Kazası Sebebiyle 3 Günlük Milli Yas İlan Edildi...

maden kazası soma, soma maden kazası, manisa soma maden faciası Sevgili melekler, BAŞBAKANLIK tarafından 13 Mayıs 2014 tarihinden itibaren 3 günlük milli yas ilan edildi. Bugün tüm yurtta ve dış temsilciliklerimizde bayraklar yarıya indirilecek. Başbakanlık tarafından yapılan yazılı açıklama şöyle; "Manisa'nın Soma ilçesinde yaşanan ve aziz milletimizi hüzne boğan maden faciası...

Sayfayı Paylaş