gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Bir masal gibisin

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

masal gibisin Bir masal perisi ya da bir cennet meleği… Altın rengi saçlarıyla insanın içinde çırpınan asil bir güvercin belki
    Belki buz kesmiş yalnızlığın ortasına sıcacık bir kor gibi düşen gözleriyle
    Düşsel bir sevgi kelebeği…[​IMG]Nesin sen? Kimsin? En önemlisi kiminsin?
    Yok yok sakın söyleme! Sorgusu bile içimi ürkütüyor
    Birinin olduğunu bilsem yüreğimin enkazında kalacağım belki
    En iyisi bilmemek… düşlediğim gibi hissetmek seni.
    Ama çok güzelsin… insan seni görüpte tutunacak bir yer arıyor sanki
    Öylesine baş döndürücü bir güzelliğin var ki…
    Yapma sakın lütfen! Abartma deme öyle değilim hele hiç deme…
    Gözlerime inanmasam yüreğim yalanı bilmez ki o hiç yalan söyleyemez ki…[​IMG]Bir bebeğin ilk adımları gibi hislerim
    Korkak saf masum düştü düşecek canım acıyacak gibi…
    Gerçek misin masal mısın çözemiyorum ve çırpınıp duruyorum
    Belki de bir cennet meleğisin öyle misin?
    O zaman ALLAH’ım lütfen…lütfen hemen ölmek istiyorum.[​IMG]

Bir masal gibisin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 15 mucizeyle masal gibi bir aşk'a sahip olun nasıl mı?..

15 mucizeyle masal gibi bir aşk'a sahip olun nasıl mı?..

çekim yasası aşk 15 mucizeyle masal gibi aşk "Aşk, bir çingene çocuğudur, yasa tanımaz!" Bizet’in ünlü operasındaki kırmızılı kadın Carmen, böyle demişti aşk için. Ya 'kimyamız tuttu', 'bir elmanın iki yarısıyız', 'aşkın ömrü 3 yıldır” gibi saptamalara ne dersiniz? Merak etmeyin hepsinin bilimsel bir dayanağı var. Çünkü bilim adamları kadın ve erkeğin aşkın kendine has...
  2. masal gibi yatk odaları

masal gibi yatk odaları

hangimiz böyle bi odada uyumak uyanmak istemez ki...ne kadar iç açıcı ne kadar huzur verici...lafı fazla uzatmadan sizleri muhteşem yatak odalarıyla baş başa bırakıyorum
  3. mucizeyle masal gibi aşk

mucizeyle masal gibi aşk

adam aslında size hiç de uygun biri değil, hatta yakışıklı bile bulmuyorsunuz ama siz yine de ondan başkasını düşünemiyor, sadece onu istiyorsunuz. Niye? :) Cevap çok basit! Antik çağda, eski Yunanlılar aşkı, insanın, tanrıların kaprisleri yüzünden çarptırıldığı bir tür delilik diye tanımOlarmış. Yüzlerce yıl sonra da aşkın tanımı hala geçici bir delilik ve mantıksızlık hali kimine göre....
  4. Kızlara masal gibi odalar

Kızlara masal gibi odalar

KIZ ÇOCUKLARI BAMBASKADIR :)HERŞEYLERİ SÜSLÜ OLUR KÜÇÜKLÜKTEN GELEN BİR KOKOŞLUK VAR YANİ KANIMIZDA :dp8: KIYAFETLERİMİZ TOKAMIZ TAKIMIZ ODAMIZ ANNEMİZİN KONTROLÜ ALTINDA BİZ DAHA DOĞMADAN HAZIRLANIR :) İŞTE BU SÜSLÜLÜK BÜYÜYÜNCEDE BİZDE DEVAM EDER ÇOĞU GENÇ KIZIN ODASI BÜYÜSEDE PEMBEDİR CIVIL CIVILDIR İŞTE ONLARA ÖRNEK HARİKA ODALAR HADİ KIZLARR...

Sayfayı Paylaş